Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Seramik Düz Rezistanslar
Seramik Düz Rezistanslar

Seramik düz rezistanslar modelleri endüstriyel, ticari ve yerel uygulamalarda kullanılan rezistans modelleri arasında yer almaktadır. Endüstri standardı olarak nitelendirilen seramik düz rezistanslar FeCrAL rezistans telleri ile kullanılır. Bu teller ile birlikte seramik düz rezistansları kullandığınız zaman yüksek sıcaklık derecelerine erişebilirsiniz.

Özel formüle edilen gövde hamuru ile 750 santigrat dereceye kadar çıkabilen bu rezistanslar FFE modelleriyle 1000 watt güç elde edebilmenizi sağlar. Düz gövde yüzeyine sahip olan ve homojen infrared dağılımı elde edilebilen seramik düz rezistansları güvenilir şekilde uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Kızılötesi teknolojisi olan seramik düz rezistanslar yayıcıları vasıtasıyla güvenilir bir çalışma alanı elde edebilmenizi sağlayabilmektedir. Düz katı yakıtlı ısıtıcı gövde kısımları farklı uygulamalar için değişik ışıma çıktılarına da sahiptir.

Seramik Düz Rezistans Fiyatları

Endüstriyel çalışma alanları ve mühendislik alanlarının büyük ihtiyacı olan seramik düz rezistansların fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişebilmektedir. Ürün fiyatları, ürünün boyutu, modeli, markası ve teknik özelliklerine göre belirlenir. Kızılötesi ısıtıcıların vazgeçilmezi olan seramik düz rezistanslar uzun dalga kızılötesi ışınım elde edebilmenizi sağlar.

Dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan seramik düz rezistans modelleri termoform türü ısıtma cihazları, ambalaj endüstrisi, dış mekan ısıtıcıları ve dinlenme merkezleri gibi bölgelerde kullanılmaktadır. İsteğinize özel boyutlarda da üretilebilen rezistanslara sizler de Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Online Mağaza