Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Varil Taban Isıtıcı

Varil taban ısıtıcısı modelleri arasında yer alan bu ürün normal ortam koşullarında yer alan katı ve sıvı faz değiştirme ısısı yüksek olan hammaddeler ile çalışabilmenizi sağlar. Standart varil ısıtıcısı modelleri ile daha uzun sürebilecek olan eritme ve ısıtma işlemini varil taban ısıtıcı modeli ile daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Hammaddelerin hızlı ve güvenilir şekilde ısıtılabilmesini sağlayan tabandan ısıtmalı varil ısıtıcısı güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz üründür.

Varil tabanında erimeye başlayan hammaddeler üst kısımlara çıkarak varil içerisinde doğal bir sirkülasyonun başlamasına yol açar. Varil taban ısıtıcısı modelini sistemleriniz içerisinde kullanarak istenilen hammaddeleri güvenilir bir şekilde elde edebilirsiniz.

Farklı kullanım alanlarına sahip olan varil taban ısıtıcı modelinin voltajı 230V olarak belirlenmiştir. İşlemleriniz için ideal çözümler sunan varil taban ısıtıcı modelini e-mail ile sipariş verebilir veya bilgi talep formunu doldurarak ürün hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz. Dilerseniz iletişim adreslerimiz üzerinden de bizlerle iletişime geçerek ürün bilgisi alabilirsiniz.

Boru rezistansı ile ısıtma sistemi

30-120 °C gazlı termostat ısı kontrolü

Elektro statik toz boyalı gövde

220V besleme gerilimi

1500W rezistans gücü

Teknik Çizimler
Benzer Ürünler
Online Mağaza