Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Eco Varil Isıtıcı

Kolay taşınabilir yapıya sahip olan portatif yapılı varil ısıtıcı modeli endüstriyel çalışma ortamlarında da kullanılmaktadır. Eco varil ısıtıcı modeli istediğiniz watt özelliklerinde özel olarak üretilebilmektedir. Varil ısıtıcılar yaygın kullanım alanına sahip olan ısıtıcı modelleridir. Katı ve yüksek vizkozite özelliklere sahip olan farklı sayıdaki maddelerin ısıtılmasını sağlayan eco varil ısıtıcı modeli iç ve dış mekanlarda kullanabilecek yapıya sahiptir.

Zift, reçine, vaks ve yağ gibi maddeler ile birlikte kullanılabilen eco varil ısıtıcı modeli aynı zamanda bu maddeler ile benzer özellikler sağlayan pek çok farklı madde ile birlikte de kullanılabilmektedir. Enerji tasarruflu olarak kullanabileceğiniz eco varil ısıtıcı modeli çevre dostu olarak üretilen bir ısıtıcı modelidir.

Varil ısıtıcı ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilecek olan eco varil ısıtıcı modelini uzun yıllar boyunca farklı projelerinizde kullanmaya devam edebilirsiniz. Farklı kullanım alanlarında yer alabilecek özelliklere sahip olan eco varil ısıtıcı enerji kayıplarını önleyerek optimum maliyet ile çalışmalarınızı sürdürebilmenizi sağlayacak.

Teknik Çizimler
Benzer Ürünler
Online Mağaza