Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Yarım Boy Portatif Varil Isıtıcı

Yarım boy portatif varil ısıtıcı modelinin biri yarım boy diğeri ise eco özelliklere sahiptir. İstenilen watt özelliklerinde üretilebilen portatif varil ısıtıcı modelini endüstriyel alanlarda da kullanabilirsiniz. İşlevsel özellikleri ile ön plana çıkan yarım boy portatif varil ısıtıcı modeli yaygın bir kullanım alanına sahiptir.

Katı ve yoğun içerikli maddeleri ısıtabileceğiniz yarım boy portatif varil ısıtıcı modeli kolay bir şekilde taşıyabileceğiniz ürünlerdir. İç ve dış mekanlarda kullanılabilen yarım boy portatif varil ısıtıcı modeli zift, katran, reçine, vaks ve yağ çeşitleri gibi farklı maddeleri ısıtabilmektedir.

Yarım boy portatif varil ısıtıcı modeli aynı zamanda bu maddelere benzer özelliklere sahip farklı çeşitlerdeki maddeleri de güvenilir şekilde ısıtabilmenizi sağlar. Dış kısımları özel termal izolasyon maddesi ile kaplanan bu ürün uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Yüksek mukavemet özelliğine sahip olan yarım boy portatif varil ısıtıcı modeli sıcaklık ölçümlerini de hassas bir şekilde yapabilmenizi sağlar.

Boru rezistansı ile ısıtma sistemi

30-120 °C gazlı termostat ısı kontrolü

Elektro statik toz boyalı gövde

220V besleme gerilimi

3000W rezistans gücü

Teknik Çizimler
Benzer Ürünler
Online Mağaza