Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Ev ve iş yerlerinin mutfak eşyaları arasında yer alan seyyar su ısıtıcı modelleri sıcak su temini için kullanabileceğiniz ürünlerdir. Sıcak su sağlayabilecek olan bu ürünler güvenilirdir ve uzun yıllar boyunca kullanılabilir dayanıklılığa sahiptir. Temel ihtiyaçlar arasında yer alan sıcak su ihtiyacını sağlayabilen seyyar su ısıtıcısı modellerinin içerisinde rezistanslar bu ürünlerin çalışabilmesini sağlar.

Farklı şekillerde üretilen seyyar su ısıtıcıları farklı kullanım alanlarına hitap edebilmektedir. Su ile sürekli temas halinde olan bu rezistanslar ve su ısıtıcıları paslanmayan ve kireç tutmayan en özel malzemeler ile tasarlanarak sizlere sunulmaktadır. Cihazı açıp kapattığınız zaman rezistansın ısıl genleşmesi gerçekleşir kireç parçaları kırılır.

Seyyar Su Isıtıcı

Ser Rezistans Seyyar Su Isıtıcısı Modelleri

Su ısıtmak için kullanılan rezistans modelleri ve seyyar su ısıtıcı modelleri ekonomik çözümler sağlar. İnsan sağlığını ve güvenliğini tehdit edebilecek herhangi bir madde içermeyen seyyar su ısıtıcı modelleri sayesinde ısıtmak istediğiniz suyu en kısa sürede hazır hale getirebilirsiniz. Endüstriyel tip olarak da üretilen seyyar su ısıtıcısı modelleri az yer kaplayan ürünlerdir.

Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz seyyar su ısıtıcı modelleri çevre dostu olarak üretilmektedir. Çevreye karşı duyarlı olarak geliştirilen seyyar su ısıtıcı modelleri uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek modellerin yer aldığı Ser Rezistans ürün kategorilerini inceleyerek siz de ihtiyaç duyduğunuz seyyar su ısıtıcısı modellerine ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza