Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Ev ve iş yerlerinde kullanılan sebil su ısıtıcıları sistemleri tamamen güvenilir sistemlerdir. Uzun yıllar boyunca arıza yapmadan çalışabilen bu sistemlerin çalışabilmesi için en temel ihtiyaç ise rezistanslardır. Sebil su ısıtıcı rezistans modelleri sebil su ısıtıcılarının çalışmasını sağlar. Daldırma tip rezistanslar olarak da adlandırılan bu rezistanslar sıvıların ısıtılabilmesi için kullanılır.

Güvenliği sağlayabilmek ve ısıtılan sıvının elektrolizini önleyebilmek için elektrik yalıtımı yapan rezistanslar sabit sıcaklığın korunmasını sağlar. Su kazanları ve akvaryum ısıtıcıları gibi daldırma tip rezistanslar arasında yer alan sebil su ısıtıcı rezistansları %100 güvenilir rezistans modelleridir.

Sebil Su Isıtıcı Rezistans

Sebil Su Isıtıcı Rezistansları Güvenilir mi?

Su ısıtıcı modellerinin tamamında olduğu gibi sebil su ısıtıcılarında da su sürekli olarak rezistans ile temas halinde olacağı için rezistansların kaliteli şekilde üretilmiş olması son derece önemlidir. Aksi takdirde kireç kalıntıları kısa süre içerisinde rezistansların üzerinde birikmeye başlar. Bu durum beraberinde cihazın açılıp kapanması ile birlikte rezistansın ısıl genleşmesine yol açabilir.

Su ısıtmak için rezistanslar kullanmak ekonomik çözümlerden yararlanabilmenizi sağlar. İnsan sağlığını tehdit edebilecek herhangi bir madde içermeyen sebil su ısıtıcıları ve rezistansları sayesinde suyu en kısa sürede istenilen sıcaklık derecesine getirebilirsiniz. Sebil su ısıtıcı rezistans modelleri enerji tasarrufu elde edebileceğiniz ve uzun süre boyunca güvenilir şekilde kullanabileceğiniz rezistans modelleri arasında yer almaktadır.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza