Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Seramik Frenleme Dirençleri

Yüksek sıcaklık derecelerine karşı dayanıklı olabilecek şekilde üretilen seramik frenleme dirençleri paslanmaz direnç tellerine sahiptir. Sarılan direnç teller daha sonra yüksek ısıya dayanıklı ve alevlenmeyen özel bir harç ile kaplanarak güvenilir hale getirilmektedir. Bu yapılar sürekli ve stabil akımların ihtiyaç duyulduğu alanlarda yoğun olarak kullanılmaktadır.

Uzun ömürlü direnç elde edebileceğiniz çapak ve toz gibi olumsuz çevre koşullarından etkilenmeyen seramik frenleme dirençleri terminaller için önlem alındığı zaman ya da temas tehlikesi olmadığı zaman kabinsiz kullanıma da etki eder. Paslanmaz montaj ayaklarıyla kolay bağlantı imkanı sunan seramik frenleme dirençleri kısa süreli aşırı yüklenmelere, elektrik kuvvetler sebebiyle ortaya çıkan hareket etmek isteyen tellere uygulanabilir.

Bu tür direnç modelinde tel harçla kaplı olduğu için hareket etmemektedir. Bu sebeple, frenleme direnci ve yolverme direnci gibi uygulamalarda da kullanımı uygundur. Sabit akımlı bazı yük uygulamalarında test direnci olarak da kullanılabilmektedir.

Benzer Ürünler
Online Mağaza