Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Plastik sektöründe kullanım için özel olarak dizayn edilen rezistanslar endüstriyel alanda çok büyük bir ihtiyacı karşılıyor. Kalite düzeyi yüksek mika malzeme kullanılarak üretilen mika rezistanslar plastik sanayide sıklıkla kullanılırken farklı alanlarda da ısıtma ihtiyacını karşılayabiliyor. Mika yalıtımlı olan rezistanslar 60/15 krom nikel telden ya da pirinç, bakır gibi levhalardan üretilebiliyor. Son derece yüksek bir verim alınabilen bu ürünler Avrupa standartlarına uygun olarak üretildiğinden gayet güvenli bir şekilde kullanılabiliyor.

Panjurlu Mika Rezistans Çeşitleri

Mika yalıtımlı rezistans çeşitleri arasında panjurlu olanlar da mevcut. Genellikle ısı kaybı olmasının istenmediği durumlarda tercih edilen panjurlu mika ısıtıcı çeşitlerinin bir diğer özelliği de yüksek verim elde edilmesini sağlıyor olmasıdır. Dolayısıyla enerji yönünden de ciddi bir tasarruf elde edilmesine olanak tanıyan rezistanslar ısı ve ampere karşı yüksek mukavemet özelliği sergileyebiliyor.

plaka.jpg

Double Panjurlu Olan Mika Yalıtımlı Rezistanslar

Panjurlu olarak imal edilen kelepçe rezistanslar ısı kaybının daha da azalması amacıyla double panjurlu olarak da üretilebiliyor. Bu ürünlerin dış yüzeyi perfore sac malzeme ile kaplanıyor ve bu sayede olası ısı kaybının da ciddi düzeyde önüne geçilmiş oluyor. Isı kaybının en aza indirgenebildiği bu ürünler ısıya karşı mukavemeti gayet düşük olan plastik malzemelerin üretiminde yani plastik sanayide önemli bir ihtiyacı karşılayabiliyor.

Mika yalıtımı ile üretilmiş olan bir diğer rezistans çeşidi plaka rezistanslar oluyor. Mika yalıtımlı plaka ısıtıcı çeşitleri plastik sanayinin yanı sıra otomotiv sanayide, kauçuk malzemelerin kullanıldığı alanlarda ve kesim kalıplarında da kullanılabiliyor. Aynı zamanda tekstil sektörü ile plastik extruder makinelerin son derece işlevsel bir görevi üstlenebildiğini de söylemek mümkün.

Daldırma tip rezistanslar ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları daldırma tip rezistans nedir yazımızda sizler için cevapladık.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza