Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Atex Rezistanslar

Fabrikalarda, endüstriyel tesislerde yangın, patlama gibi olası durumların önüne geçmek insan hayatı için oldukça önemlidir. Atex rezistanslar, bu gibi durumların önüne geçilmesi amacıyla, uygun prosedürlerle üretilmiş, özel sıcaklık sensörlü ürünlerdir. Paslanmaz çelikten üretilen bu ısıtma elemanları, farklı çaplarda ve ebatlarda kişiye özel üretilmektedir.

Genellikle Atex rezistansların üretiminde 6,5 mm- 8,5 mm- 11,5 mm- 16,00 mm ölçüler kullanılmaktadır. Ayrıca kişiye özel üretimi sağlanabilen bu ürünler isteğe bağlı olarak 5 mm’den 20 mm’e kadar her ara ölçüde üretilerek müşteriyle buluşturulmaktadır. Üretilen Atex rezistanslar, tamamen bugün ki teknolojik gelişmeler baz alınarak, 650C çalışma sıcaklığında sağlıklı çalışma performansı gösterebilecek nitelikte üretilmektedir. Bu rezistans modellerinin üretiminde birbirinden farklı materyaller kullanılabilir. Paslanmaz çelikten üretilen Atex rezistanslar, uzun ömürlü ve son derece kullanışlıdır.

Bu paslanmaz çelik malzemeler 304- 321- 316- 310 S paslanmaz çelik olarak sıralanabilir. Ayrıca paslanmaz çelik dışında bu rezistanslar özel alaşımlı paslanmaz borular kullanılarak da üretilebilmektedir. Bu alaşımlar ise Alloy 800- Alloy 825 ve Alloy 600 olarak belirtilir.

İşlevsel ve güvenilir olan bu tip rezistanslar Manşon ve Flanş bağlantılı üretilebilen ürünlerdir. Bunlar sayesinde birbirinden farklı pek çok rezistans ekipmanı bir araya getirmekte ve çok daha kısa ortamlarda yüksek güçler elde edilmektedir.

Her alana, kişiye özel isteğe uygun ebatlarda ve özelliklerde üretilen Atex rezistanslar, kullanım bakımından da son derece konforludur.

Atex Rezistans Fiyatları

Atex rezistans seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk husus, kullanım alanı uygunluğu ve buna bağlı olarak sağlıklı fiyat-performans karşılaştırması yapmaktır. Özellikle firma güvenilirliğine ve kalitesine dikkat etmek de son derece önem arz eder. İhtiyacınız olan Atex rezistans modeli nitelik ve işlevsellik bakımından her ne kadar üst düzey olsa bile, fiyat olarak bütçenize hitap etmeyebilir.

Ser Rezistans, üretmiş olduğu tüm rezistans tiplerinde olduğu gibi Atex rezistans üretimini yaparken de özverili ve müşteri memnuniyetini hedef alarak ürün çeşitliliği sunmayı ihmal etmiyor. Öyle ki, tehlikeli ve iş güvenliğine ekstra özen gösterilmesi gereken alanlarda sıklıkla tercih edilen bu ürünlerde kaliteden ödün vermek geri dönüşü olmayan olumsuz sonuçlara sebebiyet verebildiğinden, Ser Rezistans güvencesiyle ve garantisiyle ürünlerimizi satışa sunuyoruz.

İhtiyacınız olan Atex rezistans modelini, işini severek yapan deneyimli ekip arkadaşlarımıza belirtmeniz yeterli. Hızlı ve güvenilir teslimat garantisi sayesinde kısa sürede ürününüzü elinize ulaştırıyoruz. Müşteri memnuniyetini ve minimum fiyatlandırmayı çalışma prensibi haline getiren Ser Rezistans, uzun vadede sorunsuz kullanım imkânı sunuyor.

Ürün satışı öncesi müşteri ihtiyacını nokta atışı yaparak tespit eden Ser Rezistans, satış sonrası da desteğini sunmaya devam ediyor. Uygun fiyatlı diye işi baştan savma yapan, kaliteden ödün veren firmalardan rezistans tedarik etmek, uzun vadede zamandan ve nakitten kaybetmenize yol açar. Bu nedenle özveriyle çalışan, çok uzun senelerdir sektörde kalitesini ispatlayarak tüm rakiplerini geride bırakmayı başarmış olan Ser Rezistans’a bir şans vermelisiniz.

Tüm ürünlerini nitelikten ödün vermeden müşteriyle buluşturan ve buna rağmen her bütçeye hitap edebilecek fiyatlandırma politikası sunan Ser Rezistans’la sizde sorunsuz, kolay ve hızlı alışverişin tadına varın. Deneyimi, sağlıklı iletişimi ve tecrübeyi yaşayın.

Online Mağaza