Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Sıvı malzemeleri ısıtmak amacıyla üretilmiş olan daldırma tip rezistans çeşitleri endüstriye alanda çok önemli ihtiyaçları karşılayabiliyor. Sıklıkla kullanılan daldırma tipi ısıtıcılar hangi sıvının ısıtılmak istendiğine bağlı olarak farklı malzemeler kullanılarak imal edilebiliyor. Sıvı ile temas edecek olan boru kısmı teflon malzemeden üretilebildiği gibi CrNi malzemeden de imal edilebiliyor.

Daldırma tipi rezistanslar sadece imal edildiği malzemeye göre değil, teknik özelliklerine göre de çeşitlilik gösterebiliyor. Tek faz ya da 3 faz gibi çeşitli seçenekler sunan bu ısıtıcı tipi, ihtiyaca yönelik olarak tercihte bulunulabilmesini sağlıyor. Kaç litre sıvının ısıtılma ihtiyacı, sıvının türü, ısınma düzeyi ihtiyacı gibi farklı gereksinimlere uygun, farklı daldırma tipi rezistans çeşitlerini bulmak mümkün. Ayrıca bu ürünler termostat ya da çeşitli limitör ekipmanları ile entegre şekilde de kullanılabiliyor.

BU kullanım şekli sayesinde ısı değerleri ayarlanabiliyor ve alt ya da üst ısı limitlerinin belirlenmesi de mümkün olabiliyor. Daldırma tipi rezistans çeşitleri her ne kadar genellikle yağ ya da suyu ısıtmak için kullanılıyor olsa da bazı kimyasal sıvıları ısıtmak için de kullanılabiliyor. Aynı zamanda ürünlerin yıldız ya da üçgen bağlantı seçenekleri de bulunduğundan kaynak yapılması da mümkün olabiliyor.

Ürün çeşitleri 230 V ve 400 V gibi gerilim seçenekleri de sunabiliyor. Son derece kullanışlı olan daldırma tipi ısıtıcı çeşitleri ile endüstriyel alanda sıvı ısıtma ihtiyacı pratik bir şekilde karşılanabilir. Ürünler ekonomik rezistans çeşitleri arasında yer alıyor.

Yeni spiral rezistanslar yazımıza da göz atmayı unutmayın.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza