Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Endüstriyel ve ticari ısıtma, tek bir ısıtıcı gerektiren daha küçük alanlardan, karmaşık çoklu ısıtıcı tesisatlara kadar çok çeşitli uygulamalar içindir. Yaygın olarak kullanılan atölye ısıtma sistemleri küçük ve orta ölçekli işyerleri (KOBİ) için su ve kazan tabanlı ısıtma ürünleri veya radyan ısıtma yöntemleri tercih edilebilir. Bu tercih, elbette pek çok fonksiyona bağlıdır.

Küçük Atölye Isıtma Çözümleri 

Alan açısından küçük atölye ısıtma sistemleri için doğru ürünün seçimi, konfor düzeyleri, güvenilirlik ve maliyet en uygun duruma getirilmesini sağlar. Küçük atölyeler su ve kazan tabanlı ısıtma ürünleri için genellikle yeterli alana sahip değildir, ayrıca bu tip ısıtma çözümleri ekonomik açıdan tercih edilebilir değillerdir. 

ser10.jpg

Atölyeler için En Uygun Isıtma Sistemleri

Küçük ve orta büyüklükte atölye ısıtma sistemleri, zemin ayaklı ve asılı sıcak hava ısıtıcıları, hava karıştırıcı fanlar, radyan ısıtıcılar ve sıcak su ısıtıcıları seçenekleriyle tasarlanabilir. Seramik infrared ortam ısıtıcı, karbon infrared ortam ısıtıcı, quartz ortam ısıtıcı,  hem iç hem de dış mekânda kullanıma uygun mobil ortam ısıtıcı tiplerinden uygun modelleri atölyenizin ya da evinizin dengeli sıcaklığı için kullanabilirsiniz.

Küçük veya büyük atölye alanlarında mekâna özgü etkili sıcaklık kontrolünün sağlanması sorununu gidermek için, enerji verimli ısıtma çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Proses uzmanlarımız, ısıtma yapılan alanın konfigürasyonu için ısıtma sisteminin düzeninin en iyi hale getirilmesini sağlayarak, sıcak hava ısıtması konumu açısından önemli avantajlar yaratacaktır.

Rezistans ısıtıcı nedir yazımızda rezistans ısıtıcılar ile ilgili sizlere geniş kapsamlı bilgiler sunduk.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza