Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Endüstriyel üretimde en sık kullanılan malzeme olan rezistans ısınmanın daha az enerji ile daha fazla oranda gerçekleşmesini sağlıyor. Rezistans ısıtıcı kullanım alanı oldukça geniştir. Mutfaklarda kullanılmakta olan bulaşık makineleri, su ısıtıcılar, tost makineleri, elektrikli ızgaralarda, fırınlar ve daha birçok farklı alette rezistans ısıtıcı ile karşılaşabilirsiniz. Bu sebep ile üretim alanı oldukça geniş bir kulvarı kapsamaktadır. Rezistans ısıtıcı aynı zamanda soğuk günlerde iç ya da dış mekânınızda yeterli ısıya ulaşabilmenizi sağlayan ısıtıcı cihazlar içersinde de yer alıyor.

ser7.jpg ser6.jpg

Rezistans Isıtıcı Kullanım Alanı ve Çeşitleri

Rezistans ısıtıcı kullanılan cihaza göre farklı olabiliyor. Farklı onlarca türe sahip olan rezistans ısıtıcı çeşitlerinin yanı sıra kullanılan yardımcı malzemelerde bulunuyor. Elektrikten aldığı enerjiyi ısıya çevirme özelliği bulunan ve bu işlem sırasında daha az elektrik harcaması yapan rezistans ısıtıcı içersinde demir, krom, nikel, alüminyum gibi alaşımlar bulunuyor. Kullanım alanına ve kullanılan malzemelere göre çeşitlere ayrılan rezistans ısıtıcı sanayi alanında oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Sanayinin üretim alanından üretim malzemesinin parçası olarak stok mamul olarak kullanımına kadar her alanda rezistans ısıtıcıları görmemiz mümkün.

Rezistans çeşitleri arasında kablo rezistans, boru, fişek, kalıp, kelepçe ve daha birçok farklı çeşit yer alıyor. Rezistans ısıtıcı alımında güvenli adres ile çalışmak son derece önemlidir. Ser Rezistans yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlerin ihtiyacı olan tüm rezistans çeşitlerini bulabileceğiniz güvenli bir adrestir.

İşte dış mekan ıstıcıları yazımızda dış mekanlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz ısıtıcı modellerini sizler için inceledik.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza