Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Konutlar, siteler, şantiyeler, oteller, endüstriyel üretim alanları, kimya sanayi, hayvan besiciliği, seralar gibi pek çok ısı ihtiyacı olan yerde kalorifer kazanları kullanılabilir. Dolayısıyla kalorifer kazan rezistansı genel ısıtma sistemlerinin yapı taşıdır. Elektrikli kalorifer kazanlarının kurulumu ve taşınması son derece kolaydır. Basitçe elektrik bağlandığında çalışmaya hazırdır. Kazan tipi su ısıtıcı modellerinin kurulumu ile ilgili tecrübeli değilseniz profesyonel destek almayı da deneyebilirsiniz.

Kalorifer Kazan Rezistansı Tipleri

Genellikle daldırma rezistans tipi kalorifer kazan rezistansı için tercih edilen modeldir. Bu, sıcak su silindirinin içine oturan bir elektrikli su ısıtıcıdır. Çevredeki suyu ısıtmak için (bir metal halka veya bobine benzeyen) kalorifer kazan rezistansı kullanarak, su ısıtıcısı gibi davranır.  Daldırma ısıtıcıları kendi güç kaynağına bir kablo ile bağlanır. Sıcak su tüpündeki suyu sürekli ısıtmaya gerek olmadığı için kolaylıkla açılıp kapatılabilirler. Daldırma ısıtıcıları, bir mülkün birincil su ısıtıcısı olarak veya kombi için yedek bir su ısıtıcı olarak kullanılabilir.

Rezistanslı kalorifer kazanı evlerde ve iş yerlerinde kullanılmak üzere farklı şekillerde tasarlanan rezistans modelleri arasındadır. Bu tür rezistanslar kullanım alanlarında uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz rezistanslardır. Enerji tasarrufu elde edebilmenizi sağlayabilecek yapıya sahip olan rezistanslar sayesinde bütçenizden büyük bir tasarruf elde edebilirsiniz. Enerji maliyetini optimum seviyelere çekebilmenizi sağlayan rezistanslar çevre dostu olarak üretilerek sizlere sunulur.

Çoğu ev, evlerini ısıtmak ve sıcak su sağlamak için kombine bir merkezi ısıtma ya da kalorifer kazan rezistansı olan bir sıcak su kazanı kullanacaktır. Bununla birlikte, bazı haneler bir yedek olarak, daldırma ısıtıcısı da seçebilir.  Diğer hane halkları, özellikle eski ısıtma sistemlerine sahip olanlar, daldırma ısıtıcılarını tek sıcak su kaynağı olarak kullanmaktadır.

Elektrikli kombi rezistansları Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz işlevsel özellikleri ve dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan rezistanslardır.

Farklı kalorifer kazan tipleri ve kapasiteleri için rezistans ihtiyaçlarınız olabilir. Kalorifer kazanları için rezistanslar üreten Ser Rezistans ürünlerinde aradığınız yüksek standartları bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca proje proseslerinizde özel ısıtma sistemleri için destek alabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz kalorifer kazan rezistanslarını doğru şekilde seçtikten ve monte ettikten sonra daha verimli çalışma alanları elde edebilirsiniz.

Yüksek verimlilik odaklı olabilecek şekilde dizayn edilen rezistansları sizlere hızlı teslimat güvencesi ile sunuyoruz. Kişiye özel siparişleriniz, ürün detay bilgileri ve fiyat detayları ile ilgili aklınıza takılan sorularda ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz ihtiyaçlarınızı analiz ettikten sonra sizlere uygun olan rezistans modellerini de belirleyerek destek sağlayabilmektedir.

İhlas şofben rezistansı ile ilgili hazırladığımız yazımıza da göz atarak ihlas şofben rezistansları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza