Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Pleytli Mika Rezistanslar

Plastik hammeddelerin işlenmesi ,mamul hale getirilmesi ,extruder kalıplarında,ambalaj makineleri,paketleme makineleri ve tekstil sanayinin bir çok alanında kullanılmaktadır.İstenilen ölçülerde çalışma alanının ölçülerine göre dizayn edilebilir.Bu tip plaka rezistanslar üst kısımlarında çalışma yüzeyine baskı yapılarak ısı transferi sağlanmalıdır.Uygulamada ısı transferi için gerekli şartlar yerine getirildiğinde uzun ömürlü plaka rezistanslarıdır.

Uygulamada üzerine 5 mm / 10 mm kalınlığında baskı pleyt konularak monte edilip ısı transferi sağlanarak uygulama yapılır.

  • Çalışma sıcaklığı 400 °C 
  • 110V / 400V arasında yapılabilmektedir.
  • Aliminize çelik,paslanmaz çelik ve galvanize saçtan muhafaza yapılabilir.
  • Cam elyaf ve silikon kablo opsiyonlu dur
  • Avrupa fişli ve ütü fişli olarak opsiyonlu dur.

Pleytli Mika Rezistans Özellikleri 

Paketleme aşamasından tutun da tekstil alanlarına kadar pek çok sayısız sektör içerisinde geniş bir kullanımı bulunan pleytli mika rezistanslar, geniş bir kullanım söz konusu olması nedeniyle çok farklı ölçülerde de üretilmektedir. Birçok ölçülerde çalışma alanlarına uygun şekilde üretilmekte olan bu ürünler, çeşitli dizayn türlerine sahiptir. 

Bunlarla birlikte de tip plaka rezistans üst kısımlarında çalışma yüzeyi bulunur ve uzun ömürlü kullanım ortamını da sizlere sunar. Mika rezistans türlerinin genellikle teknik özelliklerine bakıldığında, üstünde bulunan alanda direkt olarak ısı transferi yapması sayesinde belirlenen yüzeyde 5 - 10 mm kalınlıkta baskı pleyt konulmasını sağlayan ve monte edilerek ısı transferi gerçekleştirmesinde etkili bir ürün olarak tercih edilmektedir. 

En belirgin aranan özelliklerine göz atıldığında da ütü fiş, metal örgülü kablo bağlantısı gibi çelik ve alüminyum maddelerden üretilmiş seçenekleriyle beraber cam elyaf ya da silikon kablosu gibi seçeneklerde olduğu bilinir. Bunlarla birlikte de mika veya seramik yalıtım opsiyonu da yine bu kalıp rezistans içerisinde mevcuttur. 

Birbirinden benzersiz boyutlarda ve sıcaklıklarda üretilen bu ürünler, standartların pek bir dışında üretilir. Bu sayede her biri için farklı çalışma prensibi olduğu gibi çalışacağı alana göre de üretim aşamasında direnci daha fazla olacak şekilde arttırılır. Öngörülebilir şekilde rezistans direncini ölçerek en iyi şekilde rezistans sıcaklığı belirlenmesinde de etkilidir. 

Monte edilen uygulama alanındaki 5-10 mm kalınlıkta baskı pleyt sayesinde de ısı transferi sorunsuz tamamlanırken, çok daha sağlıklı bir yapı çerçevesinde de kullanım imkanını sizlere sunar. Spesifik bir imalat süreci olan bu süreçler için en iyi şekilde Ser Rezistans ile çalışabilirsiniz. Bu alanda hem yüksek kapasiteli iş yüküyle hem de güçlü altyapısıyla beraber faydalanabilir, dilediğiniz her zaman en iyi şekilde de teknik özelliklerinden tam kapasiteli şekilde yararlanabilirsiniz.

Pleytli Mika Rezistans Fiyatları

Ser Rezistans ile Pleytli mika rezistanslar hakkında istediğiniz fiyat çalışması yapılmasını talep edebilirsiniz. İsteklerinize uygun bir ürün sunulmasıyla beraber çok uygun fiyat çalışmasıyla en iyi konu olan rezistans üretimi noktasında da %100 güvenilir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ekonomik koşullarda avantajlı çözümleriyle beraber son derece başarılı bir hizmet alacağınız gibi pleytli mika rezistans fiyatları noktasında da ihtiyaçlarınıza uygun rezistans modellerini %100 bulabileceksiniz. Birçok farklı şekillerde, ölçülerde üretilmekte olan bu ürünler tamamen proje bazlı hazırlanır. Siz de isteklerinize uygun en iyi fiyatlarla birlikte üretici ve satıcı rolüyle üstlenilen şekilde her zaman en doğru tercihlerde bulunabilirsiniz.

Benzer Rezistanslar
Online Mağaza