Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Mika Plaka Rezistanslar

Ser Rezistans olarak mika plaka rezistansları çalışma alanlarınıza uygun ölçülerde tasarlamaktayız. Kalite standartlarına uyumlu olarak ürettiğimiz ürünlerimiz ısı transferi için gerekli olan şartları yerine getirdiğiniz takdirde uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir.

  • Çalışma sıcaklığı 400 °C 
  • 110V / 400V arasında yapılabilmektedir.
  • Aliminize çelik,paslanmaz çelik ve galvanize saçtan muhafaza yapılabilir.
  • Cam elyaf ve silikon kablo opsiyonlu dur
  • Avrupa fişli ve ütü fişli olarak opsiyonlu dur.

Plaka Rezistans

Plaka rezistans, genellikle plastik hammaddelerin eritme işleminde, Bakalit baskılarda, ekstrüder makinelerinin çıkışında kullanılan kalıplarda, en çok da kalıp ısıtmalarında kullanılmaktadır. Plaka rezistanslar istenilen teknik çizime, şekle göre tamamen müşteri talebine uygun olarak farklı modellerde tasarlanabilmektedir. Bu ürünler tek başına kullanım için teknik olarak uygun değildir. Mutlaka kullanmadan önce plakanın üzerine 8 mm kalınlığında baskı sacı konulması gereklidir. Eğer montaj işlemi doğru yapılırsa, plaka rezistanslar uzun ömürlü ürünlerdir. İsteğe göre, kişiye özel imal edilebilir olması da ürün çeşitliliğinin önünü açmaktadır.

Plaka rezistanslar, endüstriyel ısı sistemlerinde fazlasıyla tercih edilen ürünlerdir. Özellikle tekstil sektörü akıtma makineleri, otomotiv, kauçuk kesim kalıpları gibi pek çok alanda plaka rezistanslar kullanılmaktadır. Herhangi bir makinede oluşabilecek tüm sorunlara çözüm üretebilen plaka rezistansları, paslanmaz bakır levhalardan ve yüksek verim sağlayan krom nikel teller kullanılarak üretilmektedir.

Plaka rezistanslar, ülkemiz genelinde genellikle preslerin ısıtılmasında kullanılmaktadır. Özellikle de plastik, kauçuk, ambalaj alanlarında kullanıldığına sıkça rastlanmaktadır. Bu ürünlerin hammaddesinde, elektriksel yalıtkan özelliği üst seviyede olan ve transfer yeteneği kuvvetli olan mika levhalardır.

Plaka rezistansların çalışma amacı, plakanın iki yüzeyinde de oluşan sıvıyı çok iyi şekilde transfer edebilmesi ve kesinlikle ısı biriktirmemesidir. Bunu engellemek için de genellikle plaka tip rezistansların üretimi sırasında, bir yüzeye baskı sacı kullanılmaktadır. Plaka rezistanslar, ısı sistemlerinde çok fazla kullanım gösteren ürünlerdir.

Plaka Rezistans Fiyatları

Plaka tip rezistans satın almadan önce, seçtiğiniz plakanın kullanacağınız alan için uygun olup olmadığını dikkat etmeniz gerekir. Bununla beraber birçok firmada plaka rezistans satışı yapıldığı için, ürün ve fiyat karşılaştırmasını sağlık bir şekilde yapmanızda da fayda var. Bu noktada öncelikle alışveriş yapacağınız firmanın güvenilirliğinden emin olmanız gerekir.

Plaka rezistansın teknik özelliklerini araştırdıktan sonra, fiyat olarak bütçenize hitap etmesi önemlidir. Ancak sadece uygun fiyatlı olduğu için plaka rezistans almak, hem iş güvenliği açısından risk almaktır hem de bütçe olarak boşuna zarar görmek demektir. Ser Rezistans olarak, her talebe karşılık verebilecek çeşitlilikte ürünü sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Firmamızın üretimini gerçekleştirdiği plaka rezistans çeşitleri, hem performans olarak hem de teknik özellikler olarak oldukça zengin olup, her bütçeye hitap edecek fiyat aralıklarında müşteriyle buluşturuluyor.

Nitelikli malzemelerle üretilen ve tamamen müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak satışa sunulan bu ürünler, uzun yıllar sorunsuz kullanım için sizlere sunmaya devam ediyor. Kalite ve düşük maliyetli plaka rezistansları için, Ser Rezistans’ın web sitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz. Web sitesini gezerken beğendiğiniz plaka rezistansları hakkında ekip arkadaşlarımızdan gerekli teknik desteği alabilirsiniz.

Plaka rezistans ihtiyacınızı giderirken, isteklerinizi ve üründen beklentinizi en doğru şekilde dinleyen ve size çözüm odaklı önerilerde bulunan bir tedarikçiyle çalışmak en doğru seçim olacaktır. Kaliteli hizmet ve ürünün ilk ve tek adresi Ser Rezistans’a uğramadan plaka tip rezistans satın almayın.

Benzer Rezistanslar
Online Mağaza