Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
30W/Mt Kesilebilir Kablo Isıtıcı

Sabit güç değeri ile üretilen 30W / Mt kesilebilir kablo ısıtıcı modelleri izoleli kablo malzemelerden ve silikon kauçuk malzemelerinden üretilmektedir. Sert geçen iklim koşullarına karşı da güvenilir şekilde kullanabileceğiniz kesilebilir kablo ısıtıcı modelleri dayanıklılık özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Yapı ve inşaat sektörünün vazgeçilmez ihtiyaçları arasında bulunan kesilebilir kablo ısıtıcılar endüstriyel alanlardaki sistemlerin ısılarının sabit tutulabilmesi için de kullanılabilmektedir.

Petrol, gaz ve boru hatları, oteller, okullar, AVM’ler ve medikal sektör gibi alanlarda da kullanılan kesilebilir kablo ısıtıcı modelleri sıcak su hatlarının sabit şekilde tutulabilmesi için de kullanılır. Gıda üretimi ile ilgili olan işletmeler de sık sık kesilebilir kablo ısıtıcılara ihtiyaç duymaktadır. Glikoz ve yağların ortaya çıkabileceği aşırı yüksek ısıdan maddeleri koruyabilen kesilebilir kablo ısıtıcılar ısının sabit kalabilmesi için kullanılan ısıtıcılardır.

Çevre Dostu Kesilebilir Kablo Isıtıcı

Isıtması mevcut olmayan binalarda içerisinde de son yıllarda kullanılmaya başlanan kesilebilir kablo ısıtıcılar uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz ürünlerdir. Ancak bu ürünlerin daha uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilmesi için kontrol ünitesi ile birlikte kullanmanız tavsiye edilmektedir. Montajın doğru şekilde yapılması da ürünlerin uzun ömürlü olabilmesi açısından son derece önemlidir. Bu detaylar ürünlerin güvenliğini doğrudan etkileyen detaylardır. Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz kesilebilir kablo ısıtıcı modeli çevre dostu ve dünya kalite standartlarında üretilen ısıtıcılar arasındadır.

30-50W-cm

Teknik Bilgiler
30W/Mt Kablo Isıtıcı Teknik Bilgiler
                 Güç (Watt)                     30 Watt
Gerilim (Volt) 230 V
Güç Gerilim Damarı 0,75 mm²
Güç Gerilim Damar İzolasyonu Silikon Kauçuk
Isıtıcı Rezistans Teli Fransız Rescal 80/20 Rezistans Teli
Isıtıcı Kablo Dış İzolasyon Silikon
Isıtıcı Kablo Dış Ebatlar 5,50 x 7,50
Kontakt Noktaları Arası Mesafe 500 mm
Benzer Ürünler
Online Mağaza