Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Regüleli Kablo Isıtıcı

Regüleli kablo ısıtıcılar ortam sıcaklığına bağlı olarak ısı miktarını ayarlayabileceğiniz bir tür ısıtma iletkenidir. İletkenlerin tasarımları son derece sadedir. İki bakır iletken, tel uzunluğu boyunca gerilimi iletmeye başlar. İletken matris, ısıtma ve üretilen ısının miktarını otomatik olarak ayarlayabilmektedir. Yeni nesil tasarıma sahip olan regüleli kablolar elektromanyetik etkilerden korunabileceğiniz metal bir siper katmanla opsiyonel olarak da desteklenebilmektedir.

Mekanik hasarlara karşı kablo kısımları özel koruma altında olan regüleli kablolar bulunduğu bölgenin sıcaklık derecesine göre kendisini sınırlandırabilmektedir. Termostat kullanmaya gerek bırakmayan regüleli kablo ısıtıcılar sıcaklığı optimum düzeyde tutarken aynı zamanda sıcaklık kontrolünü de sağlayabilmektedir.

Isıtma işlevleri kablonun boyu ile sınırlı olmamaktadır. İstediğiniz yerden kesebilir ya da istediğiniz uzunlukta tek parça olarak da regüleli kablo ısıtıcıları kullanabilirsiniz. Enerji verimliliği son derece yüksek olan regüleli kablo ısıtıcıları ortam sıcaklığına göre kendisini sınırlandırmaktadır. Her bir bölümü bağımsız olan bu ısıtıcılar sıcaklığı bağımsız olarak düzenler. Dirençli kabloların aksine montaj esnasında kabloların üst üste gelebilme ihtimali kendiliğinden regüleli heat trace olan kablolarda herhangi bir risk oluşturmamaktadır.

Yeni nesil teknolojilerden yararlanılarak tasarlanan regüleli kablo ısıtıcılar seri dirençli kablolara göre daha dayanıklıdır. Uzun vadeli olarak düşünüldüğü zaman enerji tasarruflu olmaları sebebiyle enerji maliyetinizi optimum düzeylere getirebilirsiniz. Konut, ticari ve endüstriyel kuruluşlarda kullanılabilen bu ürünler yağmur iniş borularında eriyen suyun donmadan tahliye edilebilmesi amacıyla da kullanılabilmektedir.

Regüleli Kablo Fiyatları

Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz regüleli kablo ısıtıcıları kullanım amaçlarınıza bağlı olarak dahili veya harici olarak kurabilirsiniz. Boru hatları, kanalizasyon ve çatıları ısıtabilmek için eşsiz çözümler sunan regüleli kablo ısıtıcılar ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat için Ser Rezistans ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Ürünler
Online Mağaza