Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

odul.jpgYeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği’nin (YAPDER) destekli olarak organize edilen “13.Kent ve Yaşam Ödülleri” etkinliğinde birçok farklı kategoride çeşitli ödüller verildi. Gala gecesinde yer alan firmamız Ser Rezistans çok kıymetli bir ödüle layık görüldü.

50 kişilik bir jüri tarafından ödüllerin belirlendiği etkinlikte bilim insanlarından, kentleşme uzmanlarına kadar birçok farklı alanda jüri firmaların çalışmalarını değerlendiriyor. Bu kapsamda İnovasyon Ödülüne kıymetli jüri Ser Rezistans markamızı layık gördü.

Ser Rezistans olarak sektörde daha fazla başarımız ile yer almak ve yerli üretime daha fazla değer katmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Herkese teşekkür ederiz.

Ödül Alan Firmaların Tam Listesi

1- Sosyal Sorumluluk Ödülü: Papirus Kağıt San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Dinçer 2- Yeni Kent Modeli Ödülü: Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu 3- Başarılı Yönetim Ödülü: SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu odul-toplu-fotograf.jpg4- Güvenilir Ürüne Katkı Ödülü: İnvenura İcra Kurulu Başkanı Burak Karapınar 5- Kentsel Dönüşüm Ödülü: Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli 6- Mali Dönüşüm Ödülü: İstanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (İSMMMO) Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Akdemir 7- İhracat Başarı Ödülü: İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Murat Akyüz 8- İnovasyon Ödülü: Ser Rezistans Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Evrenkaya 9- İyilik Ödülü: VAKIFAY Derneği Genel Başkanı Tekin Küçükali 10- Genç Girişimci Ödülü: Orge Elektrik Enerji CEO Nevhan Gündüz . 11- En Başarılı Yerel Yönetim Ödülü: Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer odul-konusma.jpg12- Yardımlaşma Ödülü: Uluslararası Mavi Hilal İnsani Yardım ve Kalkınma Vakfı Başkan Vekili Muzaffer Baca 13- Eğitime Katkı Ödülü: Erbaşlar Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Erbaş 14- Girişim Ödülü: Moda ve Hazır Giyim Federasyonu Başkanı Hüseyin Öztürk 15- Sosyal Sorumluluk Ödülü: İZEV Vakfı (İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim Ve Danışma Vakfı ) Sanat ve Biz” projesinin fikir sahibi İZEV gönüllüsü Hakan Kural ve İZEV Vakfı Genel Koordinatörü Merve Kılıç

16- İletişim Ödülü: Görev Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Pamukoğlu 17- En Başarılı Tarihsel Dönüşüm Ödülü: Odunpazarı Belediye Başkanı Av.Kazım Kurt

Isıya dayanıklı yanmaz fişlerimiz ile de ön plana çıktığımız organizasyondaki ürünlerimizi inceleyebilmek için ısıya dayanıklı yanmaz fişler yazımıza göz atabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza