Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Özellikle plastik extruder ve enjeksiyon makinası gibi çeşitli endüstriyel ısıtıcıların rezistans kısımlarında yer alan elektrik besleme bağlantıları için yanmaz fişler tercih edilmektedir. Yüksek ısıya maruz kalan bu bölgelerde yanmaz fiş ve prizlerin kullanılması iş güvenliği açısından da oldukça önemlidir.

yanmaz-fisler.jpg isiya-dayanikli-fisler.jpg silikon-utu-fisi.jpg

Isıya dayanıklı fişler genel olarak porselen, alüminyum ve silikon malzemelerinden üretilmektedir. Farklı kullanım alanlarına göre istediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Bu konuda teknik ekibimiz de size yardımcı olabilir.

Ser Rezistans için özel olarak imal edilmekte olan yanmaz fişler 300-350 dereceye kadar ısı altında sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. L ve düz olmak üzere iki farklı türde imal edilmektedir.

Rekabetçi fiyatlar ile satışa sunduğumuz silikon fiş, porselen fiş ve alüminyum fişleri satın almak için bize telefon numaramız üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.

Dış mekan ısıtıcılarına ihtiyacınız var ve hala karar vermekte zorlanıyorsanız dış mekan ısıtıcıları yazımıza göz atabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza