Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Endüstriyel mutfak sektörünün başarılı ismi İnoksan, elektrik, elektronik, soğutma ve LPG sistemleri konusunda donanımlı bir alt yapıya sahiptir. Isıtma teknolojilerine kazandırdığı İnoksan rezistansı türleri pek çok kullanımda yer almakta ve yüksek beğeni kazanmaktadır. Ser Rezistans ve İnoksan işbirliği ile üretilen bu yüksek performansa sahip rezistans modellerini ilgili ürün kategorimizde inceleyebilirsiniz.

İnoksan Rezistansı Çeşitleri

Sanayi tipi ızgara rezistansı, sanayi tipi fritöz rezistansı, kahveci tipi çay kazanı rezistansı, sulu yemek ısıtıcı rezistansı, benmari rezistansı, konveksiyonlu fırın rezistansı, barbekü rezistansı başlıca İnoksan rezistansı çeşitleridir. Bununla birlikte, piliç çevirme makinesi rezistansı, ekmek kızartma makinesi rezistansı, bulaşık makinesi rezistansı, çamaşır makinesi rezistansı gibi onlarca cihaz ve makine için özelleştirilmiş rezistans çeşitliliğine sahiptir.

inoksan rezistansı

İnoksan rezistansı, ev ve endüstriyel uygulamalar için en yaygın ürün ve teknolojileri içermektedir. Ser Rezistans çözüm ortaklığımız ile uygulama alanı, ürün performansı ve güvenilirliği ile ilgili müşterinin gereksinimlerine göre kolayca özelleştirilebilen çok çeşitli ısıtma elemanları üretiyoruz. Ürünlerimiz pişirme, yıkama, su ısıtma ve daha birçoğu gibi çeşitli uygulamalar için uygundur.

Yıllarca geliştirilen ve konsolide edilen binlerce farklı ürün kodu, ısıtma imkânımızın sınırsızlığının bir göstergesidir. Büyük ölçekli üretim açısından kalite ve maliyet dengesine ulaşmak için, ürünler standart üretim kriterlerine göre uyarlanmalıdır. Ser Rezistans olarak en uygun maliyetli ısıtma elemanını tasarlamak için gerekli olan teknik ve ticari birikimimiz ile size destek olmaya hazırız.

Fritöz ısıtıcıları ile ilgili detaylı bilgiye fritöz ısıtıcı yazımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza