Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Ev tip ve sanayi tipi olarak ikiye ayrılan fritözler birçok kişi için mutfaktaki en önemli araçtır. Gevrek patates dilimlerinden tavuk bagetlere kadar birçok hızlı ve rahat yemek fırsatı için düzenli olarak kullanır. Restoranınız için doğru fritöz ısıtıcı rezistansı seçmenin kızartma çalışmalarınızın başarısı için önemli olabileceği şaşırtıcı değildir, çünkü ideal pişirme sıcaklığı için gerekli olan temel bileşen fritöz rezistansıdır.

Fritöz Isıtıcı Rezistansı Modelleri

Gıda sektöründe yaygın olarak kullanılan fritöz ısıtıcı rezistansı tipik olarak boru tipi ısıtma elemanlarıdır. Boru tipi rezistanslar, çok yönlü ve çok sayıda ısıtma ve pişirme ihtiyaçları için en uygun endüstriyel çözümdür. Fritöz rezistansları genellikle M şekilli yuvarlak boru tipi rezistanslardır ve neredeyse her büyüklüğe uygun olarak üretilebilir. Boru tipi fritöz rezistansları genellikle çelik, Incoloy, inconel, paslanmaz çelik veya titanyum alaşımları kullanılarak üretilir.

Boru tipi rezistanslar çoğu zaman fritöz ısıtıcı dâhil tüm ısıtma-pişirme cihazlarının temeli olarak kabul edilir. Bu ısıtma elemanları, işlem ısıtıcısını fiziksel stresten korumak için güçlü bir dış kaplamaya sahiptir ve uygulamanızda watt yoğunluklarını ayarlamak ve endüstriyel ısıtma ürününüzü en iyi performans ve uzun ömür için çeşitli çaplar mevcuttur.   

Standart ve özel olarak üretilen fritöz ısıtıcı rezistansları Ser Rezistansın uzmanlık alanındadır. Yenilenmesi gereken fritöz rezistanslarınız varsa ya da pişirme sistemleri için uygun rezistans tipini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Size yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza