Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Her alanda ısı üretimi, elektrikli ısı izleyiciye bağımlıdır. Bu özel teknoloji alanında, tüm drenaj ısıtıcı kablo bir floropolimer dış kılıf ile yalıtılır. Bu, 300 °C' ye kadar yüksek sıcaklık direnci, yüksek esneklik, en uygun kimyasal direnç, sınırsız dayanım kararlılığı ve en yüksek elektrik gücünü garanti eder.

Drenaj ısıtıcı kablo, esnek silikon malzeme sayesinde kompleks yüzeylere, borulara ve diğer pek çok projeye uygulanabilir. Genellikle bu tip ürünler, tek çıkışlı olması nedeniyle çift elektrik çıkışının yapılamadığı işlerde montaj ve değişim kolaylığı sağlar. Kaliteli silikon malzeme kullanıldığında maksimum 180 °C' ye çıkan çalışma sıcaklığı bulunur. Tam hermetik yapısı sayesinde suyun içine daldırma ya da yüksek nemli ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. 

Drenaj Isıtıcı Kablo Başlıca Kullanım Alanları

Drenaj ısıtıcı kablo veya ısıtma kabloları esas olarak ev elektrik veya soğutma endüstrilerinde veya donma veya sıcaklık bakımına karşı koruma gerektiren makinelerde kullanılır. Birkaç örnek vermek gerekirse:

  • Drenaj borularındaki sıvı akışkanlığının sağlanması ve donmanın engellenmesi amacıyla
  • Çatı oluklarındaki donmaya karşı
  • Oda soğutma sistemlerinde bulunan boruların içinde sıvının donmasını engellemek amacıyla
  • Endüstriyel ve Ticari Soğutma (soğutucu kabinler için yoğuşma önleyici olarak) kullanılır.

Ser Rezistans standart drenaj ısıtıcı kablo çeşitlerini ürün kategorimizde bulabilirsiniz. Özel talep üzerine farklı çıkış terminali, ürünün üzerine metal koruma vb. değişikler yapılabilir. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Daldırma su ısıtıcıları ile ilgili hazırladığımız daldırma su ısıtıcı yazımızı inceleyerek bu ürünler hakkında geniş kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza