Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Asgari bakım gereksinimleri ile daldırma su ısıtıcı rezistansları hemen hemen her türlü evsel ve endüstriyel ortamda hızlı ısıtma için mükemmel bir çözümdür. Daldırma su ısıtıcı rezistansları için çeşitli tipler ve uygulama alanları vardır, ancak Ser Rezistans olarak, sıvı ısıtma uygulamaları için rezistans üretiminde uzmanlaşmış bulunmaktayız. Ser Rezistans'ta öncelikli olarak su, yağlar ve diğer sıvı türlerinde sıvıya doğrudan daldırma için tasarlanmış ürünler sunar ve yeni projeler için özelleştiririz.

daldırma su ısıtıcı

Ekonomik ve Çevreci Rezistans Modelleri

Elektrikli daldırma su ısıtıcı rezistanslarının kullanımı, yakıtların artan enerji maliyeti nedeniyle bireyleri uygulamalarını ısıtmak için daha uygun ekonomik bir yol seçmelerine neden olan birkaç on yılda daha popüler hale geldi. Ekolojik olarak elektrikli daldırma su ısıtıcı elemanlarının, en temiz enerjiyi kullandıkları, kalıntı deşarjı bırakmadıkları ve herhangi bir ortama hemen ısı transferi sağladığı bilinmektedir. Sıvı içerisindeki tüm ısıyı üreten bu ısıtma elemanları hemen hemen yüzde 100 enerji verimli olup kolaylıkla izlenmekte ve kontrol edilmektedir.

Tek fazlı ve üç fazlı daldırma su ısıtıcı rezistansları, paslanmaz çelik ve krom-nikel-çelik özel alaşımları ile üretilmektedir. Seçilen bileşenlerin yapısı, yüksek teknik, elektromekanik ve antikorozif özellikler sağlar. Ayrıca, daldırma su ısıtıcılarını düzgün bir şekilde tasarlamak için sert klorür suyunda aşındırıcı olgular hakkında iyi bir bilgi gereklidir.

Ser Rezistans için amaç, ürün ve yaşam döngüsü maliyetlerini en aza indirirken, rezistans yapılandırmasını mümkün olan en uzun ömür sağlamak için optimize etmektir. 

Daldırma su ısıtıcı nasıl kullanılır ve nasıl monte edilmelidir diye merak ediyorsanız ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kullanımı son derece basit olan daldırma su ısıtıcı rezistans modellerinin montajı konusunda tecrübesiz olduğunuzu düşünüyorsanız kendi başınıza hareket etmemeniz daha doğru olacaktır.

Daldırma su ısıtıcı kullanımı diğer rezistanslara göre bir hayli yüksektir. Farklı işletmelerin ihtiyacı haline gelen daldırma su ısıtıcı rezistans nasıl kullanılır ve hangi püf noktalara dikkat etmek gereklidir diye merak ediyorsanız bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Doğru monte edildiği zaman uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz daldırma su ısıtıcı rezistansları ile işletme maliyetinizi düşürebilir ve enerji tasarrufu elde edebilirsiniz.

Günümüzde en fazla tercih edilen çorba ısıtıcı modelleri ile ilgili hazırladığımız yazımıza da göz atmayı unutmayın!

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza