Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Alüminyum döküm rezistansları, ısıtılmak istenen yüzeye optimum sıcaklığı aktarabilmenizi sağlar. Alüminyum döküm rezistansı modellerini sizlere her türlü şekil ve ölçülerde üreterek sunabilmekteyiz.

Elektrik bağlantıları için alüminyum döküm rezistansı modellerini vidalı, soketli, fişli veya ısıya dayanıklı kablolu olarak üretebiliyoruz. İsteğinize ve ihtiyaçlarınıza göre su, yağ ve hava soğutmalı olarak da alüminyum döküm rezistansı modellerine sahip olabilirsiniz.

Su soğutma uygulamaları, ısıtıcılar ve su soğutma sistemlerinin alaşımlı borular ile termal şoklarına dayanabilecek şekilde tüm rezistans modellerini kullanabilirsiniz. Hava soğutma uygulamaları için açılacak olan hava kanalları sayesinde alüminyum gövdeye sahip fan sistemleriyle birlikte ideal bir soğutma imkanı elde edebilirsiniz.

Alüminyum Döküm Rezistansı

Uzun Kullanım Ömrü

Alüminyum döküm rezistansları döküm, ya da bronz olmakla birlikte temelde ısıtılmak istenen bölgeye homojen ve stabil bir sıcaklık transferi sağlar. Isıtıcılar, kişilerin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre imal edilerek uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz şekilde tasarlanır.

Ürünlerin tamamında farklı özelliklere sahip olan kablo çıkış seçenekleri mevcuttur. Rezistansın tüm aksamları yüksek sıcaklığa dayanıklı kablolar, fiş ve soketlere sahiptir.

Yassı Rezistans Telleri yazımıza göz atarak müşterilerimiz tarafından en fazla tercih edilmekte olan ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza