Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Çok hızlı ilerleyen teknoloji sayesinde telefonunuz, iPad veya laptop bilgisayarınız üzerinden kontrol edilebilen, tamamen sanal ağa bağlı sistemler de dahil olmak üzere pek çok kolaylık hayatımızı sarıyor. Yeni nesil mağaza ısıtma sistemleri, eski mecburiyetliklerden farklı olarak mükemmel ısı dengesi, verimlilik ve konfor sunuyor.

Su Bazlı Yerden ısıtma sistemleri

Yerden ısıtma sistemleri en modern mağaza ısıtma sistemleri çözümleridir. Zeminin altına gizlenen taşıyıcı kanallar sayesinde ısı dengeli ve görünmez bir şekilde mekâna yayılabilir. Ayrıca farklı zemin kaplamaları ile de rahatlıkla kullanılabilir. Tam fonksiyonlu bir ısıtma sistemi, ahşap zeminler, karo zeminler, halı kaplı alanlar ve vinil zeminlerin altına kusursuz bir şekilde yerleştirilir.

Elektrikli Yerden Isıtma Sistemleri

Elektrikli yerden ısıtma sistemleri, sıcak su iletimli tesisat döşemeleri ile benzer şekilde çalışır, farklı olarak elektrik gücünden yararlanılır. Projelendirilen mağaza ısıtma sistemleri, örtülü, ahşap zemin altı, halı döşeme veya vinil kaplamalar gibi çeşitli yer döşemeleri ile güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Ağ Kontrollü Isıtma Sistemleri

Yerden ısıtma çözümlerinde ağ kontrollü ısıtma sistemleri kablosuz ve Wi-Fi termostatları kullanılabilen en son teknolojidir. Akıllı telefonlar ve bilgisayarlar kontrol sistemlerinin bir parçasını oluşturuyor ve işyerinde veya evinize giderken akıllı telefonunuzdan ısıtmanızın kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Her ısıtma zorluğu benzersizdir, bazıları basittir, ancak çoğu karmaşıktır. Yardımcı teknik danışmanlarımız, size farklı ısıtma türlerini açıklamaya hazırdır ve zemin ısıtma sistemlerinden pratik ortam ısıtıcılarına kadar iş yerleriniz için en doğru çözümleri üretebilirler.

Seramik rezistanslar ile enerji tasarrufu elde edilmesi durumunu seramik rezistans ile enerji tasarrufu yazımızda sizler için inceledik.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza