Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
9000W Radyal Fanlı Isıtıcı
9000W Radyal Fanlı Isıtıcı
9000W Radyal Fanlı Isıtıcı

İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olan 9000W radyal fanlı ısıtıcı modeli son derece güvenilir bir kullanım imkanı sunmaktadır. Endüstriyel çalışma ortamlarına da uyum sağlayabilen ve dayanıklı yapısı ile dikkat çeken radyal fanlı ısıtıcı modeline sizler de Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Dünya kalite standartlarında üretilen radyan fanlı ısıtıcı modelini tercih ederek radyal fanlı ısıtıcı ihtiyacınıza uzun soluklu bir çözüm getirebilirsiniz.

Düşük enerji tüketimi sayesinde enerji tasarrufu elde edebilmenizi sağlayan radyal fanlı ısıtıcı modeli darbelere ve çizilmelere karşı da dayanıklıdır. Sorunsuz bir şekilde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz radyal fanlı ısıtıcı modeli hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ortam ısıtıcı modelleri hem iç mekân hem de dış mekân için uygun olup özellikle iç mekânda en kısa sürede ısınmanın sağlanmasına destek verir. Havanın içinde daha hızlı yayılan ışın sayesinde ortamda kısa sürede ısınmayı elde eden bu ortam ısıtıcılar ekonomik açıdan da fayda elde etmenizi sağlar. 9000W ortam ısıtıcı modeli ofisleriniz ve eviniz için son derece ideal bir seçim olup az enerji harcaması ile de bütçenizi zorlamdan ısınmanızı sağlayacaktır.

Ser Rezistans tarafından müşterine sunulan 9000W ortam ısıtıcı modeli ısınma ihtiyacınıza en kaliteli ve en ideal çözümü sunacaktır.

Teknik Bilgiler
Benzer Ürünler
Online Mağaza