Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Yapışkanlı teflon kumaş, hem silikon hem de akrilik basınca duyarlı yapışkan sistemi ile üretilir. PTFE (Teflon) ve silikon basınca duyarlı yapıştırıcı ile kaplanmış dokuma kumaş, yüksek sıcaklık, elektrik direnci, mekanik mukavemet, yangın geciktirme ve maliyet etkinliği gerektiren çeşitli endüstriyel uygulamalar için mükemmel bir yüzey sağlar.

Yapışkanlı Teflon Kumaş Özellikleri

Silikon yapışkan kaplı ürünler, -70 °C ile + 260 °C arasında sürekli bir çalışma sıcaklığı aralığına sahipken, akrilik yapışkan kaplı ürünler, yüksek ilk yapışkanlık, gelişmiş solvent direnci ve sürekli servis sıcaklığı aralığı sağlar. (-40 ° C ila + 170 ° C) Yapışkanlı teflon kumaş ürünler, kütük rulo veya parça bant olarak tedarik edilebilir. Özel rulo uzunluğu 30 m ve standart genişlik 1000 mm'dir. Özel istek üzerine farklı boyutlar da tasarlanabilir.

Kendinden yapışkanlı teflon kumaş ile kurutma silindirleri, paketleme makineleri, ütüleme ve presleme ekipmanlarında serbest yüzey, astar olukları gibi belli başlı uygulama alanları dışında sınırsız kullanım alanı oluşturulabilir. Ambalaj endüstrisinde, ısıl yapıştırma uygulamalarında, sıkıştırma filmleri için sızdırmazlık elemanlarında, ısı ile mühürleme ve paketleme makineleri üzerinde kolay serbest bırakma yüzeyi, polietilen için ısı sıyırıcıları ve selofanlı film uygulamalarında yapışma özellikleri ve fiberglasın dayanıklılığı uzun ömür ve sorunsuz çalışma sağlar.

Yapışkanlı ve yapışkansız olarak tedarik edebileceğiniz teflon kumaş çeşitlerini Ser Rezistans ürün kataloglarında online inceleyebilirsiniz. Bu çok yönlü teknoloji ürününün yeniliklere çok açık olduğunu hatırlatmak isteriz.

Yuvarlak rezistans telleri yazımızda firmamızın en fazla tercih edilmekte olan rezistans telleri modelini inceledik.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza