Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00

Elektriğin yalıtımında ihtiyaç duyulan yanmaz makaron modellerinin boyutları ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik gösterebilmektedir. Farklı boyutlarda üretilen yanmaz makaronlar aynı zamanda farklı renk seçenekleri ile de üretilmektedir. Renklerin farklı olması çalışmalarınızda işaretleme yapabilmenizi sağlamaktadır. Üzerlerinde yer alan yalıtım vernikleri sayesinde dayanıklılık etkisi yükselen kablolar endüstriyel alanlarda da kullanılmaktadır.

Günümüzde ev tesisatı çalışmalarında da sık sık ihtiyaç duyulan yanmaz makaronlar, ısıya dayanıklı olan kablolardır. Isıya dayanıklı yanmayan makaronlar yüksek ısı ile çalışılması gereken bütün alanlarda kullanılabilir özelliklere sahiptir. Güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz bu kablolar ile tesisatınızı da daha güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Yanmaz Makaron

Yanmaz Makaronlar Hangi Alanlarda Kullanılır?

Yanmaya bağlı arızalanmalar ve yangın gibi ciddi durumlar konusunda size güvenilir bir imkan sağlayan yanmaz makaron modelleri sizi büyük sıkıntılardan kurtarabilecek etkiye sahiptir. Yüksek elektriksel akım ve yüksek ortam sıcaklıklarına ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılan yanmaz makaronlar, 1. sınıf kalitede malzemelerden üretilir.

Cam elyaf ve silikon elyaf kaplı olan makaronlar, kendi içerisinde kullanım alanlarına göre farklı sınıflara ayrılır. Yanmaz makaronlar ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun çözümleri sunar. Ancak yanmaz makaronları seçerken kullanım alanınızı belirlemiş olmalı ve ihtiyaçlarınız ile bütçenize yönelik ürünler seçmelisiniz. Birbirinden farklı yapıya sahip olan makaronları işletmelerinizde enerji tasarrufu elde edebilmek için de kullanabilirsiniz. Enerji maliyetinizi düşürebileceğiniz yanmaz makaronlar, pek çok farklı çalışma alanında uzun kullanım ömrüne sahiptir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza