Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Yanmaz Makaronlar

Cam elyaf örgülü olan ve dış yüzeyi silikon kaplı olan yanmaz makoronlar, 3000V dayanıma ve çalışma ısısı olarak -60 derece ile 250 dereceye kadar dayanıklılık sağlayabilmektedir.

Elektrik yalıtımında kullanılmakta olan makaron kablolar 2 ile 50 mm arasında olup bor şeklindedir. Farklı renk seçenekleri ile sunulan makaron kablolar bu sayede işaretlemenin de daha rahat yapılmasına destek oluyor. Üzerinde bulunan yalıtım verniği sayesinde oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan bu kablolar her ne kadar endüstriyel alanda daha sık bir kullanım ağına sahip olsa da günümüzde ev tesisat çalışmalarında da tercih edilir hale geldi.

Isıya dayanıklı makaron kablo çeşitleri sayesinde yüksek ısı ile çalışması gereken alanlarda güven ile tesisatın gerçekleştirilmesi bu kablo ile mümkün olur. Bunun yanı sıra yanma ya da yangın gibi durumlarda da güvence altına alınan kablolar böylelikle daha büyük bir sıkıntının yaratılmasına engel olur. Ser Rezistans özellikle yüksek elektriksel akım ve yüksek ortam sıcaklıklarının olduğu alanlarda kullanılması uygun olan ısıya dayanıklı makaron ürünlerini müşterilerine sunuyor. Cam elyaf ve silikon kaplı cam elyaf makaronlar kendi aralarında kullanım alanlarına göre farklı sınıflandırılmakta olup ihtiyaca göre çözüm sunmaktadır.

Enerji tasarrufu elde edebileceğiniz ısıya dayanıklı makaronları kullanım alanlarınıza ve ürünleri kullanacağınız sisteminize uygun bir şekilde seçerseniz uzun yıllar boyunca aynı ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Çevre dostu olarak üretilen ve Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz ısıya dayanıklı makaronları seçerken aklınıza herhangi bir soru işareti takılır ise ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı analiz eden ekibimiz size en uygun olabilecek ısıya dayanıklı makaronları tavsiye edecektir. Isıya dayanıklı makaronların fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Ancak ürün kataloglarımızda her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek yüksek ısıya dayanıklı makaron modelleri yer almaktadır.

 

Teknik Bilgiler

• Sürekli çalışma sıcaklığı: -60 ° C ila +250 ° C.
• Nem, ozon ve UV'ye karşı iyi direnç.
• Ortak kimyasal ortamlara karşı iyi direnç.
• Kendiliğinden sönen - standart UL 1441 uyarınca VW-1 testinin gereksinimlerini karşılar.
• Çok iyi esneklik.
• Halojensiz.
Elektrik
• Dielektrik dayanımı (kuru):> 3 kV.
Standart ürünler

Benzer Ürünler
Online Mağaza