Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Teflon kaplı rezistanslar günümüzde endüstriyel alanlarda da kullanılan rezistans çeşitleri arasındadır. Teflon kaplı rezistans modelleri uzun kullanım ömürleri ve kolay monte edilebilir özellikleri ile pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Dayanıklılığı üst düzeyde tutulan teflon kaplı rezistans modelleri teflon bez yapısının üstün hava ve yangın direnci özelliklerinden de yararlanır. Yüksek sıcaklığa ihtiyaç duyulan çalışma alanlarında kullanılan teflon kaplı rezistanslar, en üst düzey sıcaklık derecelerinde de güvenilir şekilde kullanabileceğiniz rezistanslardır.

Teflon Kaplı Rezistans

Teflon Kaplı Rezistans Nasıl Seçilmelidir?

İhtiyaçlara ve kullanım alanlarına özel olarak üretilen teflon kaplı rezistans modelleri özel ısıtma sistemleri için ideal olan rezistans çeşitleridir.

Teflon kaplı rezistans seçiminizi yaparken kullanım alanınızı ve kullanacağınız cihazları göz önünde bulundurmalısınız. Her biri farklı kullanım alanlarına hitap edebilen bu rezistansları doğru şekilde seçtiğiniz zaman enerji tasarrufu da elde edebilirsiniz.

Enerji maliyetinizi optimum düzeye getirebilmenizde sizlere yardımcı olabilecek olan teflon kaplı rezistans modellerine dilerseniz sizler de Ser Rezistans güvencesi ile de sahip olabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza