Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Günlük kullanımda çok sık yararlanıldığı halde ütü fişinin özellikleri ile kimse ilgilenmek istemez. Aslında bir ütü fişi, ütünün en kritik parçasıdır. Farkında olmanız gereken şey güvenlik ve konfor özelliklerinin armış olduğudur. Çok eski kullanımlarında porselen ütü fişleri hatırlanacaktır. Şimdi, silikon ütü fişi porselen ütü fişi varlığını üstün özellikleri ile unutturuyor.

Silikon Ütü Fişi Tercih Etmeniz için Nedenler

Silikon ütü fişi şu zamana kadar üretilmiş en iyi sonuçtur. Bunun altında yatan sebep malzeme özelliğidir. Endüstriyel silikon, kabloları ve hortumları yüksek sıcaklık ortamlarından korumak için yaygın olarak kullanılır. Cam ve plastiğin avantajlarını birleştiren silikonlar dünyada başka hiçbir malzemenin sahip olamadığı niteliklere sahiptirler. Silikonlar da plastikler gibi (karbon bazlı olan) dirençlidirler ve silikon ütü fişi gibi birçok şekle sokularak kullanılabilirler.

Ayrıca cam gibi (silikon bazlı olan) ısıya ve rutubete karşı dayanıklıdırlar, kimyasal olarak inert ve yalıtkandırlar. Üstün ısı direncine ek olarak çok çeşitli elastomerik özellikler sunar. Yüksek ölçüde açık, esnek ve hareketli siloksan yapılardır, kırılmadan bükülebilme ve belirli yüzeylere yöneltebilme kabiliyetleri yüksektir.

Silikon ütü fişi hem ev tipi hem de endüstriyel ütü modellerinde kullanılmaya başladı. Eski karbon bazlı ütü fişi yerini alan bu üstün nitelikli ütü fişi modelleri için Ser Rezistans kataloğumuza göz atabilirsiniz. İki uçlu silikon ütü fişi, 3 uçlu silikon ütü fişi, ısıya dayanıklı fişler ve daha fazlasını bulacağınız ürünlerimizi projelerinizde güvenle değerlendirebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza