Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Seramik fırın rezistansları, normal fırınlardaki ince hava katmanı ve altındaki ısıdan yiyeceklerin izole kalması temeli ile çalışır. Hava tabakaları, yiyeceklerin eşit miktarda pişmemesine sebep olabilir ve pişirme süresini de gözle görülür bir biçimde yavaşlatabilir.

Seramik fırın rezistansı kullanıldığı zaman rezistansların alt kısmında yer alan 1 veya 2 adet fan kullanılarak içerideki hava dolaşımı sağlanır ve bu sorun ortadan kalkar. Konveksiyonlu fırınlar ise gıdaları klasik fırınlara göre yanmadan daha hızlı ve kolay pişirmeye yol açar.

Seramik Fırın Rezistansı

Uzun Ömürlü ve Kaliteli Seramik Fırın Rezistansı Modelleri

Fırının içerisindeki seramik fırın rezistansı genel olarak seramik bir bağlayıcı ile kaplanmış ve nikel tellerden oluşmuş çelik, pirinç izolasyonlu tüpün içerisine kapatılır. Bu rezistansların şekilleri farklı olabilir fakat boru tipi rezistanslar ile hemen hemen aynı görünüme ve işleve sahiptirler.

Montajı da son derece kolay olan seramik fırın rezistansı modelleri fırın modelinize göre yüksek kalitede üretilmektedir. Uluslararası standartlara göre üretmekte olduğumuz seramik fırın rezistansı modellerimiz 1. sınıf kalitede malzemelerden üretilmektedir.

Sektörünüz için sanayi tipi su ısıtıcıları ürünlerimiz özel olarak dizayn edilmektedir. Makalemizi inceleyerek ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular olursa bizimle iletişime geçmeniz yeterli. 

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza