Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Şantiye ısıtıcıları endüstriyel çalışma ortamları için de uygun olan ısıtıcı modelleridir. Oksijen tüketmeyen ve havayı güvenilir şekilde ısıtabilen bu ısıtıcılar koku, duman ya da nemli hava üretmezler. Farklı kademelerdeki ısıtma seçeneklerine sahip olan şantiye ısıtıcısı modelleri kurulum gerektirmeden, elektrikten gücünü alarak anında ısıtma elde edebilmenizi sağlar.

Sessiz bir şekilde çalışan şantiye ısıtıcıları termik korumalıdır. Yaz aylarında serinletici fan olarak da kullanabileceğiniz şantiye ısıtıcıları paslanmaz çelik rezistanslara sahiptir. Yüksek ısı seviyelerine son derece hızlı bir şekilde çıkmayı başaran şantiye ısıtıcısı modelleri taşınabilir ve istenildiği zaman duvar ya da tavana da monte edilebilmektedir.

Şantiye Isıtıcısı

Şantiye Isıtıcıları Hangi Alanlarda Kullanılır?

Şantiye ısıtıcılarının kullanım alanları son derece geniştir. Ofisler, çalışma alanları, atölyeler, fabrikalar ve üretim tesislerinin ısıtılmasında şantiye ısıtıcıları kullanılabilmektedir. Bunun dışında kurutma alanları, boya, alçı ve sıva yapılan alanların ısıtılması için de şantiye ısıtıcıları kullanılabilmektedir.

Şantiye Isıtıcısı

Fabrika gibi geniş alanlarda daha verimli bir çalışma ısısının oluşturulabilmesi için de şantiye ısıtıcılarına ihtiyaç duyulmaktadır. Soğuk havalarda geç kuruyan boyaların kurutulması istenildiği zamanlarda da şantiye ısıtıcısı modellerine ihtiyaç duyulabilmektedir. Sıvı ve beton donmalarını engelleyen bu ısıtıcılar farklı yaşam alanlarında da tercih edilebilmektedir. Şantiye ısıtıcılarının teknik detaylı bilgileri ve fiyat bilgileri için Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza