Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
12000W Radyal Fanlı Isıtıcı

Radyal fanlı ortam ısıtıcısı modelleri havanın mekan içerisinde güvenilir ve hızlı bir şekilde dağılmasını sağlar. Kısa süre içerisinde ısınmanın gerçekleşmesini sağlayabilen radyal fanlı ortam ısıtıcısı modeli 12000W gücündedir. Hem iç hem de dış mekanlardaki kullanıma uygun olabilecek şekilde tasarlanan radyal fanlı ortam ısıtıcısını endüstriyel ortamlarda kullanabilirsiniz.

Kafe, restoran ve daha pek çok farklı alanda da kullanabileceğiniz radyal fanlı ortam ısıtıcısına sizler de Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz radyal fanlı ortam ısıtıcısı ile enerji tasarrufu elde edebilir ve minimum enerji tüketimi ile maksimum verimlilik elde edebilirsiniz.

Detaylar

Ortam ısıtıcı modelleri genel olarak ışıma sistemi ile ısının hava içinde anında yayılmasına etki ederek daha kısa sürede daha fazla bir ısınma yaşanması mümkün olur. 12 KW gücüne sahip olan ortam ısıtıcı modeli hem iç hem de dış mekânda kullanıma uygundur. Kafe, restoran ve buna benzer birçok alanda değerlendirebileceğiniz ortam ısıtıcılarını aynı zamanda ofisiniz ya da evinizde de kullanabilirsiniz.

Ser Rezistans tarafından tüm müşterilere güven ile sunulan 12 KW ortam ısıtıcı modeli aynı zamanda enerji tasarrufu ederek daha çok ısı ile tanışmanızı sağlar.

Benzer Ürünler
Online Mağaza