Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Bahçelerde, restoranların açık alanlarında ve daha birçok dış mekânda kullanılarak ortamın istenen ısı dengesinde kalmasına destek olan ısıtıcılar sayesinde soğuk kış günlerinde dahi dışarıda keyifli zaman geçirebilir ya da olası işlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Dış mekan ısıtıcı çeşitleri ısıtılacak olan alanın genişliğine ve ısıtılması istenen metrekareye göre değişiklik gösteriyor. Yansıtma işlemini gerçekleştirerek yapılan dış mekan ısıtıcı sıcak bir alanda çalışma ya da keyifli zaman geçirmenize destek olur.

ser5.jpg ser4.jpg

Dış Mekan Isıtıcı Özellikleri ve Kullanım Alanları

Dış mekan ısıtıcı modelleri içerisinde yer alan rezistans elektrik enerjisini ısı enerjisine hızla çevirirken bulunan plakalar sayesinde ısının hızla ortama aktarılmasına destek olur. Böylelikle dış mekân ısıtıcı ürününüzü çalıştırmaya başladığınız an itibaren ısınması arzu edilen alan hızla ısı ile kaplanır. Bu özellik ile müşterilerinizi keyifli zaman geçirebilir, personelinizin tamamlaması gereken işler hız kazanır ya da sevdikleriniz ile dış alanda güzel zaman geçirmenize destek olur.

Dış Mekan Isıtıcı Fiyatları ve Sipariş

Ser Rezistans tarafından sunulan dış mekan ısıtıcı çeşitleri arasında restoranınızda, kafenizde, fabrikanızda, açık alana sahip olan üretim yerlerinizde kullanabilmenin yanı sıra bahçenizde de kullanabileceğiniz farklı modelleri bulabilirsiniz. Ser Rezistans olarak yılların tecrübesi ile üretimini yaptığımız modeller hakkında konusunda uzman olan personelimizden de detaylı bilgi alarak anında siparişlerinizi verebilir ya da size özel fiyat teklifinizi edinebilirsiniz.

Yeni nesil mağaza ısıtma sistemleri yazımızda mağazalarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz ısıtma sistemleri ile ilgili ürün özelliklerini sizleyle paylaştık.

Elektrikli Dış Mekan Isıtıcıları Enerji Tasarruflu mu?

Elektrik enerjisi ile çalışan elektrikli dış mekan ısıtıcıları tamamen enerji tasarruflu olarak kullanabileceğiniz ısıtıcılardır. Bu ısıtıcıları farklı mekanlarda uzun süre boyunca açık tutarak kullanabilirsiniz. İnsan sağlığını tehlikeye atabilecek herhangi bir madde içermeyen bu rezistanslar dış mekanlarda güvenilir şekilde kullanabileceğiniz rezistans çeşitleridir.

Her biri 1. sınıf kalitedeki malzemelerden üretilen dış mekan ısıtıcıları günümüzde pek çok işletmenin kullandığı ısıtıcılar arasında yer almaktadır. Dış mekan ısıtma sistemleri enerji tasarruflu olmaları ve güvenilir yapıları ile dikkat çekmektedir.

Dış mekanlarda kullanıma uygun olan bu ısıtıcıları ticari amaçlı olarak kullanabileceğiniz gibi dilerseniz bireysel olarak da kullanmayı deneyebilirsiniz. Evinizdeki bahçenizi ısıtabilmeniz için de uygun olan bahçe ısıtıcıları mevcuttur. Bu ısıtıcılar dış mekan koşullarına karşı dayanıklı olabilen ısıtıcılardır.

Çevresel faktörlere karşı ekstra dayanıklılık sahibi olan ve çevresel faktörler göz önünde bulundurularak geliştirilen bahçe ısıtıcılarının boyutları ihtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz farklı seçeneklere sahiptir. Aynı şekilde dış mekan ısıtıcılarında da sizlere özel üretim yaparak tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunmaktayız.

Dış mekanları ısıtırken insanı asla rahatsız etmeyen ve doğrudan objeleri ısıtabilecek şekilde çalışan dış mekan ısıtıcıları sayesinde işletmenizin enerji maliyetini optimum düzeye sizler de çekebilirsiniz. Dış mekan ısıtıcıları ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Plaka Isıtıcı
Endüstriyel alanlardaki ısı sistemlerinde kullanılan plaka ısıtıcı modelleri özellikle oto...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza