Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

rezistanslar.pngRezistans, yüksek derecede ısıya karşı direnç gösteren sistemlerdir. Yüksek derecede kolay kolay aşınmayan ve birçok sistemde ısıyı iletmek için kullanılan rezistanslar içerik olarak nikel, demir ve krom aliminyum alaşımlarından oluşmaktadır.

Rezistanslar günümüzde hemen hemen her sektörde kullanılmaktadır. Yoğun olarak karşımıza çıktığı sektörler ise şu şekilde diyebiliriz: Ev aletleri, beyaz eşyalar, termostatlar, ısınma teknolojileri, araç sanayi vb.

Rezistans Çeşitleri

Genel anlamıyla rezistansları tanıma fırsatımız oldu. Isıya dayanıklı sistemler olduğunu belirtmiştik. Tam bu noktada rezistanslar kullanım alanlarına ya da şekillerine göre çeşitli gruplara ayrılmakta ve farklı isimler ile adlandırılmaktadır.

Şekil olarak isimlendirilen rezistans çeşitlerine boru rezistanslar ve kelepçe rezistansları örnek verebiliriz. Kullanım amacına göre isimlendirilen rezistanslara da boru içi hadde rezistans, sıcak yolluk rezistanslar örnek gösterilebilir.

İhtiyaç duyduğunuz tüm rezistans çeşitlerini firmamız Ser Rezistans'dan temin edebilir, özel projeler için de teklif alabilirsiniz. Bize iletişim numaralarımız üzerinden ulaşıp tüm sorularınızı iletmenizi beklemekteyiz.

rezistans-isimleri.png

rezistans-cesitleri-nelerdir.png

rezistans-cesitleri-isimleri.png

rezistans-cesitleri.png

İnovasyon ödülününe laik görülen firmamızın ödül töreni ve detayları ile ilgili bilgileri sizler için İnovasyon ödülü Ser Rezistans'a verildi yazımızda paylaştık. Firmamızdan haberdar olmak için sizler için hazırladığımız haberlerimize ve rehberlerimize göz atmaya devam edin!

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza