Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Rezistans, yüksek derecede ısıya karşı direnç gösteren sistemlerdir. Yüksek derecede kolay kolay aşınmayan ve birçok sistemde ısıyı iletmek için kullanılan rezistanslar içerik olarak nikel, demir ve krom alüminyum alaşımlarından oluşmaktadır.

Rezistanslar günümüzde hemen hemen her sektörde kullanılmaktadır. Yoğun olarak karşımıza çıktığı sektörler ise şu şekilde diyebiliriz: Ev aletleri, beyaz eşyalar, termostatlar, ısınma teknolojileri, araç sanayi vb.

Rezistans Çeşitleri

Genel anlamıyla rezistansları tanıma fırsatımız oldu. Isıya dayanıklı sistemler olduğunu belirtmiştik. Tam bu noktada rezistanslar kullanım alanlarına ya da şekillerine göre çeşitli gruplara ayrılmakta ve farklı isimler ile adlandırılmaktadır.

Şekil olarak kategorilendirilen rezistans çeşitleri, boru rezistanslar ve kelepçe rezistanslar olarak karşımıza çıkıyor. Kullanım amacına göre isimlendirilen rezistanslarda ise  boru içi hadde rezistans ve  sıcak yolluk rezistanslardan bahsedebiliriz.

İhtiyaç duyduğunuz tüm rezistans çeşitlerini firmamız Ser Rezistans'dan temin edebilir, özel projeler için de teklif alabilirsiniz. Bize iletişim numaralarımız üzerinden ulaşıp tüm sorularınızı iletmenizi beklemekteyiz.

İnovasyon ödülüne layık görülen firmamızın ödül töreni ve detayları ile ilgili bilgileri sizler için İnovasyon ödülü Ser Rezistans'a verildi yazımızda paylaştık. Firmamızdan haberdar olmak adına sizler için hazırladığımız haberlerimize ve rehberlerimize göz atmaya devam edin!

Rezistans Çeşitleri Özellikleri Nelerdir?

Rezistans, elektrik enerjisini ısı enerjisine çeviren ve yüksek düzey işlevsellik gösteren direnç telleri olarak tanımlanmaktadır. Çeşitlilik açısından oldukça zengin bir içeriğe sahip olması, sağladığı fayda kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir.

Enerji tasarrufu sağlayan rezistans çeşitleri, firmanızın giderlerini minimize etme avantajını bünyesinde barındırmaktadır. Isıya karşı fazlasıyla dayanıklılık gösteren bu sistemlerin endüstriyel alanda sıkça  kullanımı mevcuttur. İhtiyacınız olan rezistans ürününe firmamız ayrıcalığıyla erişebilir, uzun yıllar kullanım fırsatını deneyimleyebilirsiniz.

Rezistans ürünleri sayesinde ürün içi ısısının yükselmesiyle birlikte sıvı yapıda malzemelerin ısıtılması sağlanmaktadır. Aslında bunu likit malzemlerin ısıtılması olarak nitelendirebiliriz. Endüstriyel alanlar için özel olarak üretilen rezistans parçasını, Ser Rezistans firmasından yüksek kalite ve uygun fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz.

Rezistans çeşitleri arasında yer alan fişek rezistans endüstriyel alanlarda en sık kullanılan ürünlerden biri olmakla birlikte elektrik akımına karşı son derece direnç gösteren sistemlerden biridir. Bu yüzden rezistans alımında güvenilir bir firma tercihinde bulunulması gerekir. Ürün kullanımında maksimum kaliteyi minimum fiyatlarla deneyimlemek için rotanızı Ser Rezistans’a çevirebilirsiniz.

Rezistans gövdelerinin cam , krom ve titanyum olması, en belirgin özellikleri arasında yer almaktadır. Bu yüzden dayanıklılık kapsamında uzun yıllar kullanım vaad etmektedir. Fonksiyonellik düzeyi oldukça yüksek olan çeşitli rezistans ürününe firmamızın yüksek kalitesi kapsamında ulaşmanız mümkün oluyor. 

Rezistans Kullanım Alanları

Kullanım alanlarına farklı özelliklere sahip olan rezistans çeşitleri, minimum düzeyde enerji tüketimine destek olmaktadır. İşlevselliği ile farklı uygulama alanlarına sahip olurken, cam ısıtıcıları ve çamaşır makineleri gibi ürünlerde sıkça tercih edilmektedir. Eğer bir ürünün rezistansı arızalandıysa, tedariğini Ser Rezistans tarafından temin edebilirsiniz. Firmamızda yer alan tüm ürünler yüksek kaliteli rezistanslardır.

Fanlı soba ve çeşitli fritözlerde kullanımı yaygın olan rezistanslar, geniş ürün çeşitliliğine sahip olmaktadır. Bunun sebebi uygulama alanlarının her birinde farklı rezistans seçeneğine ihtiyaç duyulmasından kaynaklanmaktadır.

Otomobil teknolojisinden tekstil sektörüne kadar uzanan rezistans kullanımı, sunduğu fonksiyonlarla Ser Rezistans’ın bünyesinde yer alıyor. Yüksek performans düzeyi ve uzun yıllar kullanım avantajı ürünün tamamen  özellikleriyle ilişkilendirilmektedir.

Rezistans çeşitleri ve fiyatları konusunda detaylı bilgi sahibi olmak için sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Rezistans ihtiyaçlarınızda Ser Rezistans olarak her daim çözüm odaklı yaklaşımlar sergilemekteyiz. En kaliteli rezistans parçalarına sahip olmanızı sağlarken, %100 memnuniyet garantisi ile kusursuz bir hizmet gerçekleştirmekteyiz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza