Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Son yıllarda kullanım alanı giderek genişleyen reşo ısıtıcılar işletmelerin enerji tasarruflu olarak kullanabileceği ısıtıcılardır. Peki reşo ne demek ve seçimi esnasında hangi noktalara dikkat edilmelidir? Ticari uygulamalar ve iş geliştirme departmanları, gıda sektörü için rezistans tasarımı, imalatı ve işlevleri üzerinde çalışır. Reşo rezistansı ısıtma elemanlarının monte edildiği sistemler, öncelikle yiyecekleri sıcak tutma amacı ile otel, pansiyon, cafe, büfe gibi kalabalık toplumsal alanlarda bir ihtiyaçtır.

Montajı son derece kolay olan bu ürünleri monte etmek konusunda bilginiz olmadığını düşünüyorsanız profesyonel destek almanız gerekebilir. Böylelikle doğru montaj sayesinde daha güvenilir ve uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz rezistanslara sahip olabilirsiniz. Reşo ısıtıcılar pek çok farklı işletmenin günümüzdeki en önemli ihtiyaçları arasındadır.

Gıda sektöründe pişirilen yemekler, pişirildikten sonra sıcak veya soğuk olarak self servis arabalar veya self servis platformlarda müşterilere sunulmaktadır. Müşteriye servis yaparken yiyeceklerin sıcak kalması için, ya doğrudan reşo rezistansı kullanılan yüzey üzerinde ısınır ya da bain-marie yöntemi kullanılarak ısıtmayı sağlar. Bu yöntem dünya genelinde bu tür işlemler için en fazla tercih edilen işlemler arasında yer almaktadır.

Endüstriyel Reşo Rezistansı Çeşitleri

Reşo rezistansı, özellikle sıcak servis için kullanılan reşo için yapılmış seyyar yemek ısıtıcı rezistansıdır. Termostatlı reşo rezistansı en yaygın kullanılan türüdür. Termostatı kendi üzerinde olan, alüminyum gövdeli reşo rezistansı üretimi, reşo rezistansının yüksek dayanımı için özel olarak tasarlanmıştır. 220 voltluk reşo ısıtıcısı 750 watt gücündedir. Endüstriyel kullanım alanlarına da uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanan reşo rezistansları arasında her işletmenin yararlanabileceği farklı rezistans çeşitleri bulunmaktadır.

Mutfağınızda hazırladığınız özel yemeklerinizi, misafirlerinize ve özel müşterilerinize sunumdan önce biraz daha uzun süre sıcak tutabilmek ve yemek esnasında daha uzun süre soğutmadan muhafaza edebilmek için kullanılan reşo yemek ısıtıcıları Ser Rezistans bünyesinde bulabilirsiniz.

Electrolux Classic, Öztiryakiler, İnoksan, Zenith, Algaz Empero ve Ersöz gibi pek çok seyyar yemek ısıtıcısı için uygun reşo rezistansı modelleri mevcuttur. Ser Rezistans çeşitlerinde en iyi standartları ve en uygun rezistans fiyatlarını bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz reşo rezistansları arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek en özel reşo rezistansları yer almaktadır.

Reşo rezistansları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz ve aklınızdaki soru işaretlerine cevap bulmak isterseniz ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Detaylı fiyat bilgisi, teslimat tarihleri ve ürün özellikleri ile ilgili ekibimiz sizlere destek sağlayabilmektedir.

Quartz cam borular yazımıza göz atarak quartz cam boru sistemleri hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Reşo Isıtıcı Fiyatları 

Hazır edilen yemeklerin servis esnasında ya da sonradan servisi olacağı durumlarda sıcak bir lezzet sunulması için başvurulan ısıtıcılar reşo ısıtıcı modelleri olur. Reşo rezistansların bu noktada çok büyük görevi olduğu gibi, pişmiş yemeklerde belli oranda sıcaklık kazanımı için önemli bir durum söz konusu olmaktadır. İşletmelerin bu anlamda faydalanacakları birbirinden farklı modellerde reşo rezistanslar bulunsa da, amaca uygun büyüklükte ve güçte model seçimlerini yapmak da her zaman mümkündür. 

Taleplere uygun şekilde faydalanılabilir şekilde reşo ısıtıcı fiyatlarının ürün taleplerinde istenen özelliğe göre değişkenlik gösterdiği söylenebilir. Standart ölçülerde üretilen ve birçok açıdan kullanım avantajı sağlayan reşo ısıtıcı fiyatları, müşteri taleplerine uygun şekilde üretim aşamasında da birbirinden farklı kalite tercihlerinize göre uzun vadede kullanım seçimlerinizi yapabilirsiniz. Bu alanda Ser Rezistans üzerinden alacağınız destek sayesinde, markanın güvenilir ve kaliteli ürünlerinden biri olarak reşo rezistans seçimlerinde de tüm ürün ölçüleri ve avantajlı fiyatlarına anında sahip olabilirsiniz.

Kullanılan işletmelere kullanım ayrıcalığı sağlayan reşo ısıtıcı rezistanslarında birbirinden farklı modeller, ölçüler ve amaca uygun şekilde de uygun rezistans tasarımları bulunur. Ticari uygulamalara göre seçimlerinizi yaparken, ihtiyaçlarınızı karşılayacak büyüklükte ve güçte olmasını da beklemek gereklidir. Bu konuda faydalanacağınız en uygun ürünlerle beraber seçimlerinizi de uygun şekilde yapabilirsiniz.

Reşo Rezistansı Modelleri

Seyyar yemek ısıtıcı ürünlerinde en çok kullanılan rezistanslardan biri de reşo rezistans modeli olmaktadır. Termostatlı reşo rezistanslar, en yaygın türlerden biridir. 220 Volta sahip, 750 watt gücünde olup en iyi şekilde alüminyum gövdeli üretimleriyle yüksek dayanıklılığı bulunan bu ürünlerle beraber özel tasarımlarından faydalanabilirsiniz. 

İşletmelere özel enerji tasarruflu bir ısıtıcı ortamı yaratan reşo rezistanslar, yemeklerin sıcak servisi noktasında en önemli rezistanslardan biridir. Ticari alanlarda kullanımı yaygın olan, gıda sektörü içerisinde en çok kullanımı uygun olan bu rezistans tasarımlarının işlevsel bir şekilde kullanımından faydalanabilmek adına Ser Rezistans ile çalışabilir ve bu anlamda destek alabilirsiniz. Gıda sektörüne uygun biçimde rezistans tasarımı en iyi şekilde yapılırken beklentilerinizi karşılar şekilde de bu üründen faydalanabilirsiniz.

Seyyar ısıtıcı ünitelerinde reşo rezistansı monte edildikten sonra yemeklerin sağlıklı bir şekilde ısıtılmasında en iyi performansı görebilir ve genel birçok açık alanda da çok rahat şekilde kullanabilirsiniz. Montajı konusunda da her zaman uzman desteğine ihtiyaç olduğu noktada Ser Rezistans ile çalışarak, destek ve güvenilir şekilde rezistans montaj hizmeti alabilirsiniz. Pek çok alanda kullanımı bulunmasıyla beraber uzun ömürlü kullanım noktasında da reşo ısıtıcılar için önemli ihtiyaçların genellikle gıda sektöründe olmasıyla beraber, yemeklerin gün içerisinde sıcak kalması için olmazsa olmaz önemli durumlarından biri olarak bilinir.

İşletmelerin müşterilerine özel şekilde sıcak yemek servisi yapabilmesi için, yemeklerin bulunduğu üniteler veya platformlarda bu reşo rezistans modelleri pek çok şekilde kullanılır. Yüzey ısınarak ya da bain – marie yöntemiyle ısıtma şekli tanımlanarak pek çok işletmede olduğu gibi sizlerin de işletmesinde yemeklerde sıcaklığın hiçbir şekilde gitmemesi için en uygun adımlarla tercihlerinizi yapabilir ve çok rahat şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza