Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Son yıllarda kullanım alanı giderek genişleyen reşo ısıtıcılar işletmelerin enerji tasarruflu olarak kullanabileceği ısıtıcılardır. Peki reşo ne demek ve seçimi esnasında hangi noktalara dikkat edilmelidir? Ticari uygulamalar ve iş geliştirme departmanları, gıda sektörü için rezistans tasarımı, imalatı ve işlevleri üzerinde çalışır. Reşo rezistansı ısıtma elemanlarının monte edildiği sistemler, öncelikle yiyecekleri sıcak tutma amacı ile otel, pansiyon, cafe, büfe gibi kalabalık toplumsal alanlarda bir ihtiyaçtır. Montajı son derece kolay olan bu ürünleri monte etmek konusunda bilginiz olmadığını düşünüyorsanız profesyonel destek almanız gerekebilir. Böylelikle doğru montaj sayesinde daha güvenilir ve uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz rezistanslara sahip olabilirsiniz. Reşo ısıtıcılar pek çok farklı işletmenin günümüzdeki en önemli ihtiyaçları arasındadır.

Gıda sektöründe pişirilen yemekler, pişirildikten sonra sıcak veya soğuk olarak self servis arabalar veya self servis platformlarda müşterilere sunulmaktadır. Müşteriye servis yaparken yiyeceklerin sıcak kalması için, ya doğrudan reşo rezistansı kullanılan yüzey üzerinde ısınır ya da bain-marie yöntemi kullanılarak ısıtmayı sağlar. Bu yöntem dünya genelinde bu tür işlemler için en fazla tercih edilen işlemler arasında yer almaktadır.

Reşo Rezistansı

Endüstriyel Reşo Rezistansı Çeşitleri

Reşo rezistansı, özellikle sıcak servis için kullanılan reşo için yapılmış seyyar yemek ısıtıcı rezistansıdır. Termostatlı reşo rezistansı en yaygın kullanılan türüdür. Termostatı kendi üzerinde olan, alüminyum gövdeli reşo rezistansı üretimi, reşo rezistansının yüksek dayanımı için özel olarak tasarlanmıştır. 220 voltluk reşo ısıtıcısı 750 watt gücündedir. Endüstriyel kullanım alanlarına da uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanan reşo rezistansları arasında her işletmenin yararlanabileceği farklı rezistans çeşitleri bulunmaktadır.

Mutfağınızda hazırladığınız özel yemeklerinizi, misafirlerinize ve özel müşterilerinize sunumdan önce biraz daha uzun süre sıcak tutabilmek ve yemek esnasında daha uzun süre soğutmadan muhafaza edebilmek için kullanılan reşo yemek ısıtıcıları Ser Rezistans bünyesinde bulabilirsiniz. Electrolux Classic, Öztiryakiler, İnoksan, Zenith, Algaz Empero ve Ersöz gibi pek çok seyyar yemek ısıtıcısı için uygun reşo rezistansı modelleri mevcuttur. Ser Rezistans çeşitlerinde en iyi standartları ve en uygun rezistans fiyatlarını bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz reşo rezistansları arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek en özel reşo rezistansları yer almaktadır.

Reşo rezistansları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz ve aklınızdaki soru işaretlerine cevap bulmak isterseniz ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Detaylı fiyat bilgisi, teslimat tarihleri ve ürün özellikleri ile ilgili ekibimiz sizlere destek sağlayabilmektedir.

Quartz cam borular yazımıza göz atarak quartz cam boru sistemleri hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

İletişim Formu
Reşo Isıtıcı Fiyatları
Elektrik enerjisini kullanarak ısı enerjisine dönüştürebilen reşo ısıtıcılar iç mekanlarda...
Reşo Yakıtı
Reşo yakıtları ekonomik, güvenilir ve pratik ürünler arasındadır. Piyasada iki ayrı alkol...
Açık Büfe Reşo
Son yıllarda daha yaygın bir şekilde kullanılan açık büfe reşo rezistansları enerji tasarr...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza