Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Termostatsız Reşo Rezistans

Kullanım alanları son derece geniş olan reşo rezistansları kullanarak sizler de enerji tasarrufu elde edebilirsiniz. Ticari uygulamalar, iş geliştirme departmanları ve gıda sektöründe kullanılan reşo rezistansları ısıtma elemanlarının monte edildiği sistemlerde de kullanılmaktadır. Yiyeceklerin sıcak tutulması için kullanılan termostatsız reşo rezistans modellerinin montajı son derece kolaydır. Ancak ürünlerin montajı konusunda tecrübeniz yok ise bu konuda profesyonel destek almanız tavsiye edilmektedir. Doğru montaj ve seçim işlemi yapıldıktan sonra uzun yıllar boyunca termostatsız reşo rezistanslarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Gıda sektöründeki firmaların pişirdikleri yemekleri pişirdikten sonra sıcak veya soğuk olarak self servis arabalar veya self servis platformlarıyla sunmak istemeleri gerekmektedir. Müşterilere servis yapılacağı zaman yiyeceklerin sıcak kalabilmesi için reşo rezistansı kullanılmalıdır. Reşo rezistanslar gıda sektöründe yer alan pek çok farklı firma tarafından tercih edilmektedir.

Termostatsız reşo rezistansları sıcak servis için kullanılan reşo için yapılmış seyyar yemek ısıtıcı rezistanslar arasındadır. Termostatsız reşo rezistanslar yaygın olarak pek çok farklı sektör tarafından tercih edilmektedir. Kendi üzerinde termostat yer almayan bu rezistansın gövdesi alüminyum malzemeler ile kaplanmıştır. Yüksek ısıya karşı dayanıklı olabilen rezistanslar yüksek watt gücüne de sahiptir.

Endüstriyel alanlarda da tercih edilen termostatsız reşo rezistansları işletmelerin faydalanabilecekleri pek çok avantajı sunmaktadır. Mutfağınızda hazırladığınız özel yemeklerinizi müşterilerinize sunmadan önce daha uzun süre sıcak tutabilmek için kullanabileceğiniz termostatsız reşo rezistanslar arasında farklı kullanım alanlarına sahip modeller yer almaktadır. Bu modellere göz atarken kendi ihtiyaçlarınıza ve kullanım alanlarınıza dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Benzer Rezistanslar
Online Mağaza