Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Rezistans telleri üreten markalar arasında en kaliteli ve köklü olanlardan olan Rescal markalı telleri sizlere sunmaktayız. Elektrikten aldığı enerjiyi ısı enerjisine hızlı bir şekilde dönüştürebilen direnç telleri olan rezistansların da ihtiyaç duyduğu bu teller farklı kullanım alanlarına sahiptir.

Rezistanslar metalden oluşan bir tür alaşım olarak değerlendirilmektedir. Elektrik akımına karşı yüksek bir direnç gösterebilen Rescal rezistans teli modelleri yuvarlak ve yassı gibi farklı şekillerde de üretilebilmektedir. Nikel krom alüminyum ve demir alaşımlara göre farklı sıcaklık derecelerinde çalışabilen rezistans tellerinin dikkatli bir şekilde seçilmesi gerekmektedir.

Rezistans Teli Nasıl Seçilmeli?

Rescal gibi bu alanda öncü olan markalardan rezistans teli aldığınız zaman uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Bilinmeyen ve güvenilmeyen markalardan rezistans teli aldığınız zaman kullandığınız cihazlara da zarar verebilirsiniz. Bu sebeple, firma seçimi konusuna büyük bir hassasiyet göstermelisiniz.

Rescal, Kanthal, Nikrothal ve VDM gibi markaların rezistans tellerini sizlere en uygun fiyat seçenekleriyle güvenilir bir şekilde sunmaktayız. Rescal rezistans teli fiyatları seçeceğiniz telin özelliklerine ve boyutlarına göre değişebilmektedir. Ancak sizlere sunduğumuz Rescal rezistans telleri arasından bütçenize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Türkiye’nin her noktasına gönderim yapan firmamız projelerinizde özel olarak ihtiyaç duyabileceğiniz rezistans tellerini sizlere 1. sınıf kalitede sunmaktadır. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz rezistans telleri ile güvenilir bir çalışma ortamı elde edebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza