Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

 

Rezistans üretici firmalar tarafından dizayn edilen rezistanslar günümüzde kullanım alanlarına göre farklı şekillerde ortaya çıkmaktadır. Pek çok farklı rezistans çeşidi arasında en fazla ilgi görenlerden biri olan quartz halojen rezistanslar orta dalgalı ışınım yayabilen ısıtıcılara göre kıyaslandığı zaman daha avantajlı olan rezistanslardır.

Fakat quartz halojen rezistansların üretim maliyetleri diğer rezistanslara göre biraz daha yüksektir. %100 olarak otomasyon sistemleri ve teknolojileri ile üretilen quartz halojen rezistanslar tamamen el değmeden üretilen rezistans çeşitleri arasında yer almaktadır.

Yüksek ısı ile çalışılan ve ısı ile üretim yapılan bütün ortamlarda quartz halojen rezistanslar kullanılabilmektedir. Cam işleme, yüzey kaplama, gaz dolumu ve kaynak işlemleri gibi farklı alanlarda da quartz halojen rezistanslar kullanılmaktadır.

Quartz Halojen Rezistanslar

Quartz Halojen Rezistanslar Enerji Tasarruflu mu?

Kısa dalgalı ısıtıcı olarak da nitelendirilen quartz halojen rezistanslar ışınım oranları en üst seviyede olan rezistanslar arasındadır. Dış ortam ısıtmasında da kullanılan ve spot ısıtma ihtiyacı hissedilen alanlarda da ön plana çıkan bu rezistanslar en düşük enerjiyi harcayarak en etkili sonuçları ve ısıtmayı elde edebilmenizi sağlar.

Anlık olarak ışınım elde edilmesini sağlayan quartz halojen rezistanslar sızdırmaz ve paslanmaz yapıya sahiptir. Ayrıca quartz halojen rezistanslar yüksek ısıya karşı da dayanıklıdır.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza