Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Endüstriyel alanda kullanabileceğiniz rezistans çeşitleri arasında quartz cam borulu rezistanslar da bulunuyor. Son derece geniş bir kullanım alanı sunuyor olması, bu ürünlere her daim ihtiyaç olmasını da beraberinde getirebiliyor. Standart üretimlerin yanı sıra istenen ölçülerde ya da istenen çaplarda da üretilebilir olan quartz cam borulu rezistanslar kalite düzeyi yüksek, uzun ömürlü, kullanışlı ve ihtiyaca yönelik rezistans çeşitleri arasında yer alıyor.

Cam Borulu Rezistansların Teknik Özellikleri

Hem saplama çıkışlı hem de soket çıkışlı olarak üretilebilen quartz cam borulu rezistanslar farklı çıkış uçları sayesinde çok farklı sistemlere entegre bir şekilde kullanılabiliyor. Ebat bakımından da geniş bir seçenek yelpazesi sunabildiğini söylemek mümkün. Her ne kadar maksimum 2,5 metreye kadar üretilebiliyor ya da maksimum 2,5 metreye kadar olan quartz cam borulu rezistanslardan verim alınabiliyor olsa da bu ölçü pek çok sistemde kullanılabilmesi için yeterli olabiliyor.

quartz-ortam-isitici.jpg

Ürünlerin sadece ebat bakımından değil, pek çok açıdan farklı seçenekler sunabiliyor olması da önemli teknik özellikleri arasında yer alıyor. Örneğin kullanılacak sistem ya da cihaza uygun bir şekilde tercih yapılabiliyor. Seçenekler arasında tam şeffaf, yarı şeffaf ya da süt beyaz gibi farklı görünümler sunan quartz cam borulu rezistanslar da yer alıyor.

Cam Borulu Rezistansların Kullanım Alanları

Quartz cam borulu rezistanslar son derece geniş bir kullanım alanına sahip. Örneğin elektrik sobası çeşitlerinde bu ürünler sıklıkla kullanılıyor. Aynı zamanda infrared ısıtıcı çeşitlerinde, elektrikli ev aletlerinde ve mutfaklarda kullanılan pek çok farklı cihazda cam borulu rezistanslar kullanılıyor. Tüm bu alanların yanı sıra sanayi fırınlarında da bu ürünlere gereksinim duyulduğunu ve yoğun bir şekilde kullanıldığını söyleyebiliriz.

Kablo kalitesi nasıl anlaşılır yazımızda kabloların rezistanslar üzerindeki etkisi ve sistemlere olan etkilerini sizler için inceledik. Kabloların kaliteli olup olmadıklarını anlayabilmeniz için pek çok farklı detayı bu yazımızda bulabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza