Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

SER REZİSTANS'LA HER ZAMAN KAZANIRSINIZ.

Endüstriyel üretim sahasının en önemli maliyet unsurları genellikle ısıtma prosesleri olmaktadır. %30 ile %80 arasında değişen oranlarda enerji tüketimine sebep olan ısıtma prosesleri maliyet unsurları arasında da listenin en üstünde gelmektedir. Bu sebeple enerji tasarrufu arge çalışmaları da ağırlıkta bu proses üzerine geliştirilmektedir. Biz de Ser Rezistans olarak bu alanda SESS ismini verdiğimiz yeni teknolojik alt yapılar ile geliştirilmiş hava soğutmalı ısıtıcılarımız ile %20'ye kadar enerji tasarrufu sağlamaktayız. SESS modelimizin içerisinde yer alan özel yalıtım sistemi, mevcut durumda bulunan ısıyı muhafaza ederek, ısıtılmak istenen yüzeyde ısının kalmasını ve kullanılmasını sağlar.

enerji-tasarruflu-rezistanslar-grafik.pngsess-enerji-tasarruflu-rezistanslar.png

Rezistans ısıtıcı modelleri kondüksiyon sistemiyle çalışmaktadır. Yani ısıyı iletim sistemi üzerine kurgulanmıştır. Bu sistemde elde edilen ısı, ısıtılacak madde ve hedef yüzeye doğru ilerleme halinde iken bir yandan da rezistans üzerinde birikerek konveksiyonel ve radyant olarak havaya karışır ve ısı kaybı durumu yaşanır. Ser Rezistans olarak bizler de geliştirdiğimiz SESS modeli altında enerji tasarrufu sağlamakta ve bu ısı kaybının önüne büyük oradan geçmekteyiz.

Elde edilen ısıyı inovatif ve etkin yalıtım sistemleri sayesinde rezistans gövdesinde birikmesini engellemekte ve böylece ısının daha fazla rezistans içerisinde tutulmasını sağlamaktayız.

SESS modelimizde sadece enerji tasarrufu sağlamakla kalmıyoruz, çevreye yapılan CO2 salınımını minimize ederek daha doğa dostu ürünler geliştirmiş oluyoruz. Bununla birlikte oluşan ısı rezistans dış yüzeyinde birikmediği için işçilerde yanma riski de oluşmamaktadır. İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği açısından da oldukça ideal bir tercih diyebiliriz.

sayfa-imza.png

Açık hava ısıtma sistemlerini incelediğimiz yazımız olan açık hava ısıtma sistemleri yazımız üzerinden açık havalardaki ısıtma sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza