Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

fgsgfdfgd Kapalı mekanlarda sigara yasağının gelmesi ile birlikte birçok kafe ve restoranlarda açık hava alanları daha popüler hale geldi. Kapalı mekanların birçoğu özel bahçeler hazırlayarak müşterilerini bu alanlarda ağırlamaya başladı. Bu da beraberinde mekanların ısıtma problemlerini de yaşamasına yol açtı. Ser Rezistans olarak bizler de açık hava ısıtma sistemleri ile işletme sahiplerinin yanında yer almaya çalışıyoruz.

Açık hava ısıtma sistemlerinde en öne çıkan ürünlerimiz özellikle infrared ısıtıcılar oluyor diyebiliriz. Açık havada geniş ve uzun bir ısıtma menzili olan infraredler havayı kurutmaz ve baş ağrısı da yapmaz. Farklı ısıtıcı kullanan işletmelerden aldığımız duyumlar baş ağrısı hisseden müşterilerinin mekanlardan uzaklaştığı yönünde oluyor. Bu sebeple ısıtıcılarımızın baş ağrıtmayan bir teknoloji ile geliştirilmesine ekstra özen gösterdiğimizi belirtmeliyiz.

Mekanlara özel olarak farklı renklerde de imal edilebilen infrared ısıtıcılarımız uzaktan kumanda özelliğine sahiptir. 4 seviye programa da sahip olması dışardaki sıcaklığa göre ısıtıcıyı istediğiniz gibi ayarlamanıza yardımcı olur.

Termostat özelliği barındırması sebebiyle açık alanlarda istediğiniz ısıyı elde ettiğiniz anda cihaz kendisini kapatabilir. İstenilen süre boyunca çalışır ve istenilen dakikada infrared ısıtıcı kendisini kapatır.

Açık hava ısıtma sistemleri arasında tercih yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da tercih edeceğiniz ürünün enerji dostu olmasıdır.

ortam-isiticilari.jpg

restoran-isiticilari.jpg

cafe-ortam-isiticlari.jpg

infrared-isiticlari.jpg

infrared-isitici-modelleri.JPG

ic-mekan-ortam-isiticilari.jpg

Varil ısıtıcılar hakkında en sık sorulan soruları sizlere bir önceki yazımız olan varil ısıtıcılar yazımızda açıklamaya çalıştık.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza