Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Ticari, evsel ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan Orion seramik rezistans modellerinde seramik infrared düz öğeler (FFE-tam düz, HFE-yarı düz öğe ve QFE-çeyrek düz öğe) endüstri standardı seramik kızılötesi yayıcılardır. Özel olarak formüle edilmiş seramik gövdeye gömülü olan bu katı dökme seramik öğeler, 750 ° C'ye kadar çalışma sıcaklıklarına ve 1000W'lık maksimum güç çıkışı sağlayan (yalnızca tam düz parça modeli) yüksek sıcaklık sağlayan FeCrAl dirençli alaşımdan oluşur. Düz katı yakıtlı ısıtıcı gövdesi, bazı uygulamalarda kullanılmak üzere hedef mesafeye yayılmış bir ışıma çıktısı üretir.

orion seramik rezistans

Orion Seramik Rezistans Tipi Isıtıcıların Başlıca Kullanım Alanları

Endüstriden mühendisliğe kadar çeşitli uygulamalarda kullanılan Orion seramik rezistans, verimli, uzun ömürlü seramik kızılötesi ısıtıcılar için vazgeçilmez parçalardır. Uzun dalga kızıl ötesi ışınım sağlayan bu sağlam seramik kızılötesi ısıtma elemanları, termoform ısıtma cihazları, ambalajlama, dış mekân ısıtıcıları ve dinlenme merkezlerinde saunalar gibi geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. 

Ayrıca kürleme, boya kurutma gibi geniş bir yelpazede kurutma uygulamaları için de kullanılırlar. Orion seramik rezistans pazardaki en verimli kızılötesi emisyon cihazları olduğundan, 300 °C ila 700 °C aralığında çalışır ve 2-10 mikron aralıkta kızıl ötesi dalga boyları üretir. Birçok malzeme ve plastiğe karşın seramik rezistans çeşitleri en iyi verimliliğe sahiptir. Isı kontrol çözümleri sunan Ser Rezistans, seramik rezistanslar dâhil tüm rezistans ihtiyaçlarınızda tartışmasız en iyi çözüm ortağınızdır. Size yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Boyler rezistansı yazımıza göz atarak boyler rezistans modellerinin teknik özellikleri ve kullanım alanları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Orion Seramik Rezistanslar Enerji Tasarruflu mu?

Orion seramik rezistans modelleri far infrared ışınlarını kullanır. Bu ışınlar güneş ışığı spektrumunun gözle görülmeyen büyük bölümünün bir parçasıdır. Biogenetik ışınlar olarak da adlandırılırlar. Biogenetik ışınlar bitkiler, hayvanlar ve insanların ile birlikte yeryüzündeki tüm hücrelerin gelişmesini desteklemektedir. Bu sebeple, Orion seramik rezistans modelleri son derece güvenilir ve çevre dostudur.

Orion rezistans modelleri aynı zamanda enerji tasarruflu olarak kullanabileceğiniz rezistanslar arasında yer almaktadır. İşletmenizdeki maliyeti optimum seviyeye getirmek istiyorsanız ve enerji tasarrufu elde etmek istiyorsanız sizler de Orion rezistans modellerini kullanabilirsiniz. Ancak rezistansı kullanırken enerji tasarrufu elde edebilmek ve rezistansınızı uzun yıllar boyunca kullanabilmek istiyorsanız doğru montajın yapılmış olmasına da dikkat etmelisiniz

Kaliteli ve güvenilir yerlerden satın aldığınız Orion rezistans modellerini uzun yıllar boyunca ekstra bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Orion rezistans modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza