Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Sıcak su hazırlamaya yarayan cihazlara boyler, bu cihazlarda kullanılan rezistanslara ise boyler rezistansı denir. Su ya da kazan ısıtıcılarında genellikle Boyler rezistansı ya da kazan rezistansı adı verilen birbirine geçen seramik boncuklarla izole edilmiş spiral dirençli teller vardır. Boyler rezistansı tarafından meydana gelen ısı suya aktarılır ve istenilen sıcaklığa ısıtılır. Bir termostat, elektrik akımının akışını ve dolayısıyla Boyler rezistansı direncini kontrol eder. Rezistans direnci, su ısıtıcısının gücünü belirler.

boyler rezistansı

Boyler Rezistansı Özellikleri

Boyler rezistansı genellikle daldırma tip rezistans modelleridir, fakat ev tipi su ısıtıcılarından daha geniş kapsamlı endüstriyel alanlarda kullanımı yaygındır. Daldırma tip rezistanslar; bakır, Incoloy (bakır ve paslanmaz çelik), nikrom ya da titanyum malzemelerden üretilebilirler. Sıvının özelliğine göre rezistans malzemeleri seçilmelidir. Örneğin, tuzlu su gibi son derece aşındırıcı ortamlarda, aşırı sürelerde rezistansın aşınmasını önlemek için titanyum alaşımları kullanılmalıdır.

Farklı ebat ve güç gereksinimleri kazan ebatları, ısıtılmak istenen su miktarı gibi değişkenlere bağlıdır. Boyler rezistansı, yuvarlak flanşlar ve kare flanşlar yaygın tipleri olmak üzere farklı flanş boyut ve uzunluklarına sahiptir. Endüstriyel su ısıtıcı kazan rezistansları tipik olarak 110 dereceye kadar suyu ısıtır. Bu endüstriyel ısıtıcılar, konforlu ısıtma sistemleri, çamaşır yıkama hizmetleri ve endüstriyel mutfak hizmetleri için birçok tesiste kullanılmaktadır. 

Aynı zamanda boyler rezistans ya da diğer bir adıyla boiler rezistans ürünleri yat rezistansı, tekne rezistansı, karavan tipi buzdolabı rezistansları olarak da kullanılmaktadır.

Boyler rezistansı bugün ve yarın da ısıtma ihtiyaçlarının merkezinde olacaktır. Bu zamansız teknolojiyi kullanmak için her zaman Ser Rezistans ürünlerine güvenebilirsiniz.

Kazan termostatları hakkında geniş kapsamlı bir bilgiye erişebilmek istiyorsanız sizler için hazırladığımız kazan termostatı yazımıza göz atabilirsiniz.

Boyler Rezistans Fiyatları

Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz boyler rezistans modellerinin fiyatları son derece ekonomiktir. Boyler rezistans fiyatları sizin seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Her biri farklı kullanım alanına hitap edebilecek olan bu ürünlerin boyutları ve teknik özellikleri farklı şekillerde ön plana çıkar. Fiyatlar seçiminize göre belirlenir. Ancak boyler rezistansları arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek olan ürünler yer almaktadır.

Boyler rezistans seçimlerinizi yaparken seçim esnasında tek dikkat etmeniz gereken nokta fiyatlar olmamalıdır. Fiyatlar ve bütçeniz ile birlikte aynı zamanda güvenilir ürünler almaya da özen göstermelisiniz. Güvenilir olmayan ürünleri satın aldığınız zaman rezistansları kullandığınız cihazlara da zarar verebilirsiniz.

Boyler elektrikli rezistans modellerini uzun yıllar boyunca kullanmak istiyorsanız, güvenilir firmaları seçmelisiniz. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz boyler elektrikli rezistans modelleri son derece güvenilir olan rezistans modelleridir. Bu rezistans modelleri aynı zamanda enerji tasarruflu olarak da kullanabileceğiniz çevre dostu olarak üretilmiş olan rezistanslardır.

Farklı ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler bulmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek boyler rezistans modelleri ile ilgili teknik detaylı bilgi ve fiyat bilgisi de alabilirsiniz. Rezistans üretimini kişiye özel olarak da üstlenen firmamızın ürün kataloglarında boyler rezistansları ile birlikte pek çok farklı rezistans modeli sizleri beklemektedir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza