Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Ofislerinizi anında ısıtabilmek ve ideal ısı seviyesine gelmek için beklediğiniz süreyi ortadan kaldırmak istiyorsanız ofis ısıtma sistemlerimiz sizler için ideal olacaktır. Birlikte çalıştığınız personelleriniz ya da ofisinizde konuk ettiğiniz misafirlerinizin yer aldığı odaları tek bir dokunuş ile ideal sıcaklık seviyesine saniyeler içerisinde getirebilirsiniz.

Enerji tasarrufunun önem kazandığı kış aylarının tamamında fanlı ısıtıcı ya da ofis için ısıtıcı modellerinde her zaman ekonomik şekilde tercih edilen ürünlere bakılması önemlidir. Aynı zamanda bu kış aylarında hava soğuması ile birlikte artık infrared ısıtıcı kulllanımı artarken, ısıtıcı çeşitlerini araştırarak bu çeşitler arasında neler yapılması gerek ya da yapılmalı gibi konularda da birçok fikirlere başvurulur. Bu ısıtıcı modeller, genelde elektrikli ısıtıcı modelleri olarak bilinir ve farklı modellerden alınan çeşitlerle kıyaslandığında da hem ekonomik olması hem de ortamı daha hızlı ve güçlü ısıtıyor olmasıyla bilinir.

 

Infrared Isıtıcı ve Çeşitleri Nelerdir?

Pratik, hızlı ve kolay şekilde ısıtma noktasında infrared ısıtıcılar birçok kapalı alanlarda kullanılan ısıtıcı çeşidi olarak bilinir. Kızılötesi ışın çalışma mantığında çalışan bu ısıtıcı çeşitlerini kullanım alanlarına göre daha büyük ya da daha küçük tercih edebiliyorsunuz. İş yeri ve benzeri alanların tamamında daha hızlı ısınma için bu ısıtıcılar tercih edilmektedir.

Infrared teknolojisi ile üretilmekte olan ürünlerimiz son derece işlevsel özelliklere sahip olan verimli ürünlerdir. Özellikle yüksek tavanlı olan ofislerde yaşanmakta olan ısınma sorunlarını Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz bu ısıtma sistemlerimizde asla yaşamazsınız.

Enerji tasarruflu olarak üretilmekte olan ofis ısıtma sistemlerimiz düşük maliyetler ile ofislerinizin istenilen sıcaklık değerinde kalmasını sağlar. Kısa süre içerisinde istediğiniz sıcaklık süresine ulaşabilmenize imkân tanımakta olan sistemlerimiz çevreye karşı duyarlı olarak üretilmektedir.

Tasarruflu çalışan, az enerji harcama özelliğiyle beraber elektrikli soba ya da elektrikli ısıtıcılar modellerinden ayrılan bu farklı ısıtma sistemlerine bakıldığında, gerçekten de tasarruflu bir çözüm bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kendi içerisinde birbirinden farklı çeşitlere ayrılan, ev ya da ofis tipi şekilde, watt özelliklerine göre kullanım alanlarının da büyüklü küçüklü şekilde değiştiği bu modellerde ideal olarak seçim tamamen kullanım alanı ve watt arasında olmaktadır. Watt gücü oldukça güçlü şekilde sahip olan bu ısıtıcı çeşitlerini aynı zamanda güç ayarlama şekilde kullandığınızda da, havanın soğukluğuna göre ayarlamak mümkün olmaktadır.

Fanlı Isıtıcı Modelleri Nelerdir?

Her ortamda kullanılabilir olan, sıcaklığı en hızlı şekilde kış aylarında dahi verecek kullanıma sahip ısıtma çözümlerinde fanlı ısıtıcı seçenekleri deneyebilirsiniz. İhtiyaçlara en uygun şekilde yanıt veren bu modellerde her zaman ısıtıcı fanlar, tercih edeceğiniz ve kullanım alanlarına göre büyüklü küçüklü değişkenlik göstermektedir. Burada kullanım sağlanacak alana göre küçük boyuttaki fanlı ısıtıcılar tercih edilebilir ya da ısınma sorununa göre daha büyük şekilde fanlı ısıtıcı modeller tercih edilebilir.

Kendi içinde birçok modellere ayrılan fanlı ısıtıcılar, taşınabilir şekilde üretiliyor, küçük ebatlı üretiliyor ya da birbirinden farklı geniş alanlara göre sorunlarınıza çözüm şekilde alternatif olarak da değerlendirmeye uygun şekilde üretilebiliyor. Bütçenizin dostu olacak şekilde fanlı ısıtıcıları ister ev isterseniz de iş yeri gibi daha geniş alanlarda yer alan şekilde kullanabilirsiniz. Kullanım alanı ölçüsüne göre güçlü watt değerlerinde ısıtma çözümünü bütçenize uygun şekilde çözmek mümkündür.

Sağlıklı bir düzeyde, her ortama uygun şekilde fanlı ısı sunan bu ürünlerde az enerji harcamanın gücüyle rahat ve konforlu bir sıcak ortam yaratabilirsiniz. Ev gibi samimi ortamlarda, sohbetlerinize sıcak bir ortam yaratmak adına tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Ser Rezistans İle Ofis İçin Isıtıcı Modeller

Firmalarınızın önemli projelerine daha iyi bir şekilde konsantre olabilmesi için bu tür detayları giderebilmenizde sizlere Ser Rezistans olarak A’dan Z’ye destek olmaktayız. Mekanlarınızın ısıtılması için sizlere sunduğumuz profesyonel çözümlerimiz sayesinde yalnızca işlerinize odaklanabilir ve rekabet ortamındaki yerinizi daha da sağlama alabilirsiniz.

Güvenlik standartlarına uygun üretimi ile üretilmiş, garanti güvencesi Ser Rezistans ile sağlanan bu fanlı ısıtıcılar, günümüz şartlarında güçlü ve güvenli kullanım imkanı sunar. Aşırı ısınma ile birlikte elektrik problemi yaratmaya dair ya da kendi başına devrilmesi sonucunda yangın gibi problemler yaratmasına karşılık oldukça güvenli bir yapı içerisinde çalışma sağlar.

İş yerlerinde güvenli bir kullanımın dışında da isterseniz aile ortamında, isterseniz çocuklarınıza uygun olarak odalarında da kullanım için oldukça idealdir. Tercihlerinizi yapacağınız birçok alternatif marka ürünleriyle beraber kıyaslandığında da fiyat ve performans anlamında Ser Rezistans olarak farklı bir performans olduğunu, oldukça güçlü bir cihazın çok uygun fiyatlarla sizin de yararlanabileceğinizi unutmayın.

Otomatik olarak kapanabilecek özelliklere sahip olan programlanabilir ısıtma sistemlerimiz sayesinde istediğiniz sıcaklık derecesine ulaştığınız zaman sistemlerimizin otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz. Bu durum enerji tasarrufu elde edebilmenizi daha da kolay bir hale getirmektedir. Bununla beraber bir tür aşırı ısınma problemini de yine çözümlemiş olur ve kaliteli bir cihazdan, konforlu ve kolay kullanımıyla beraber faydalanmış olabilirsiniz.

Ser Rezistans ile birlikte güvenlik çözümlerine dair tüm kriterlerin en uygun şartlarda tamamlandığını görür, her yönüyle siz de tanışabilirsiniz. Sadee fanlı ısıtıcılar değil aynı zamanda hem aile hem de çocuklarınızın ortamlarını ısıtabilmek adına infrared ısıtıcılar da tercih edilebilmektedir. Burada kullanım alanlarına, büyüklüğüne ve ev mi yoksa iş yerleri gibi büyük ortamlarda mı kullanılacak gibi seçimleri bilerek hareket etmek gerekmektedir.

Isıtıcı fiyatları sayesinde sizlerde hem kendiniz hem de sevdiklerinizle beraber sıcaklığı kış aylarında hiçbir şekilde bütçenizi aşmamak kaidesi ile keyfini sürebilirsiniz. Isınmanın ne kadar da fanlı ısıtıcılar sayesinde bütçenizi zorlamadığını görecek, iş yeri, ev, ofis ya da benzer her ortam için kullanıma uygun olduğunu fark edeceksiniz. Ser Rezistans olarak sizlere sunmakta olduğumuz hizmetlerimizden yararlanabilmek ve sistemlerimizin güncel fiyatlarını öğrenebilmek için bizlerle iletişim numaralarımız ve adreslerimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza