Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Ofislerinizi anında ısıtabilmek ve ideal ısı seviyesine gelmek için beklediğiniz süreyi ortadan kaldırmak istiyorsanız ofis ısıtma sistemlerimiz sizler için ideal olacaktır. Birlikte çalıştığınız personelleriniz ya da ofisinizde konuk ettiğiniz misafirlerinizin yer aldığı odaları tek bir dokunuş ile ideal sıcaklık seviyesine saniyeler içerisinde getirebilirsiniz.

Infrared teknolojisi ile üretilmekte olan ürünlerimiz son derece işlevsel özelliklere sahip olan verimli ürünlerdir. Özellikle yüksek tavanlı olan ofislerde yaşanmakta olan ısınma sorunlarını Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz bu ısıtma sistemlerimizde asla yaşamazsınız.

Enerji tasarruflu olarak üretilmekte olan ofis ısıtma sistemlerimiz düşük maliyetler ile ofislerinizin istenilen sıcaklık değerinde kalmasını sağlar. Kısa süre içerisinde istediğiniz sıcaklık süresine ulaşabilmenize imkan tanımakta olan sistemlerimiz çevreye karşı duyarlı olarak üretilmektedir.

Firmalarınızın önemli projelerine daha iyi bir şekilde konsantre olabilmesi için bu tür detayları giderebilmenizde sizlere Ser Rezistans olarak A’dan Z’ye destek olmaktayız. Mekanlarınızın ısıtılması için sizlere sunduğumuz profesyonel çözümlerimiz sayesinde yalnızca işlerinize odaklanabilir ve rekabet ortamındaki yerinizi daha da sağlama alabilirsiniz.

Otomatik olarak kapanabilecek özelliklere sahip olan programlanabilir ısıtma sistemlerimiz sayesinde istediğiniz sıcaklık derecesine ulaştığınız zaman sistemlerimizin otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz. Bu durum enerji tasarrufu elde edebilmenizi daha da kolay bir hale getirmektedir.

Ser Rezistans olarak sizlere sunmakta olduğumuz hizmetlerimizden yararlanabilmek ve sistemlerimizin güncel fiyatlarını öğrenebilmek için bizlerle iletişim numaralarımız ve adreslerimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

ortam-isiticilari.jpg

restoran-isiticilari.jpg

cafe-ortam-isiticlari.jpg

infrared-isiticlari.jpg

infrared-isitici-modelleri.JPG

ic-mekan-ortam-isiticilari.jpg

Alternatif ısıtma sistemleri yazımıza da göz atmayı unutmayın!

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza