Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Mısır makinalarında kullanılan rezistanslar, makinaların hızlı bir şekilde ısınmasını ve işlevsel özelliklerini yerine getirebilmelerini sağlarlar. Mısır patlatma tencereleri ve mısır makinalarında kullanılan mısır makinası rezistans çeşitleri yüksek watt gücüne sahiptir.

220 volt ile çalışabilen kuru tip ısıtıcı rezistanslar arasında yer alan mısır makinası rezistansları aynı zamanda ızgara rezistansı, tost makinası rezistansı, sosis makinası rezistansı gibi farklı isimlerle de anılmaktadır.

Mısır Makinası Rezistans

Ser Rezistans Enerji Tasarruflu Mısır Makinası Rezistansı

Geniş bir kullanım alanına sahip olan mısır makinası rezistansları 900 watt’a kadar yükselebilen watt özelliklerine sahiptir. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz mısır makinası rezistans modelleri enerji tasarrufu elde edebileceğiniz rezistans modelleri arasındadır.

Elektrik enerjisini hızlı bir şekilde ısı enerjisine dönüştürebilen mısır makinası rezistanslarını kullanarak sizler de enerji tasarrufu elde edebilirsiniz. Çevre dostu olarak üretilen mısır makinası rezistansı modelleri aynı zamanda dünya kalite standartlarına uyumlu olarak da üretilerek sizlere sunulur. Sizler de mısır makinası rezistansı ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler arıyorsanız ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza