Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza
Karbon Infrared

Üst düzey teknolojiden yararlanarak üretmekte olduğumuz karbon infrared ürünleri ısı bazlı ışınım ihtiyaçlarınız için mükemmel bir performans elde edebileceğiniz ürünlerdir. Yatak ve dikey olarak çalışabilen karbon infrared ürünlerinin 7000 saati aşkın çalışma süreleri mevcuttur.

Karbon Infrared Yansiticilar

Isısal ışınım için mükemmel performans sağlarlar

2.0-2.9 µm  dalga boyu (orta dalga) aralığındadır

Yatay veya dikey çalışma özelliğine sahiptirler

Kurutma sektöründe diğer emiterlerden daha hızlı ve verimli çalışma sağlarlar

Çok hızlı ön ısıtma ve soğutmaya sahiptir

1200 °C ‘yi aşan filament sıcaklığına çıkabilirler

7000 saat çalışma ömrü vardır

Tek tüp (single tube) veya çift tüplü (twin tube) filamentler de uygulamalar bulunmaktadır

Altın veya seramik tüp kaplı olabilirler

Karbon Infrared Isıtıcı Nedir?

Karbın infrared ısıtıcılar en hızlı ve güvenilir şekilde ısıtma işlemini gerçekleştirebilen ısıtıcılar arasındadır. Peki karbon infrared ısıtıcı nedir ve hangi alanlarda kullanılır?

Karbon ısıtıcı nedir sorusunu cevaplamadan önce ürünlerin hızlı, güvenilir ve ekonomik bir şekilde ısınma ihtiyacının doğduğu her alanda kullanılabildiğini belirtmek gerekir. Kullanım alanları son derece geniş olan bu ürünler aynı zamanda endüstriyel ortamlarda da kullanılabilmektedir. Kullanım alanlarına göre dizayn edilen karbon infrared ısıtıcı modelleri enerji tasarruflu yapıları ile de ön plana çıkmaktadır.

Karbon rezistans ihtiyacı olan bu ısıtıcılar karbon rezistanslardan gücünü alarak çalışır. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz ürünlerimiz arasında karbon rezistans modelleri de yer almaktadır.

Karbon Infrared rezistans fiyatları konusunda en avantajlı seçeneklere Ser Rezistans güvencesi ile sizler de erişebilirsiniz.

Karbon rezistanslı ısıtıcı modellerimiz kullanım alanlarınıza göre özel olarak sizlere sunulmaktadır. Karbon rezistanslı ısıtıcılarımız hakkında bilgi almak isterseniz ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Karbon Rezistans Fiyatları Nedir?

Karbon rezistanslar günümüzdeki en ekonomik rezistans modelleri arasında yer almaktadır. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz karbon rezistans modelleri arasında bütçenize uygun olabilecek ekonomik ve güvenilir ürünler bulabilirsiniz. Karbon rezistans fiyatları seçeceğiniz ürünün marka, model ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ancak seçim yaparken sadece fiyatı göz önünde bulundurmamalı ve aynı zamanda firma güvenliğini de göz önünde bulundurmalısınız. Aksi takdirde kullanacağınız rezistansın ömrü kısa olabileceği gibi aynı zamanda kullandığınız cihaza da zarar verebileceği gibi olumsuz durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Online Mağaza