Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Kimyasal kaplamalar otomotiv, havacılık, denizcilik, aydınlatma, endüstriyel ve yeşil enerji uygulamaları için kritik bir önem taşıyor. Ayrıca kimyasal kaplamalar elektro kaplama banyosu ısıtıcıları sektörünün de hızlı bir şekilde gelişmesi ile birlikte konformasyonel kaplamalar, geniş elektronik cihaz dizisi içerisinde de iyi bir kombinasyonun sağlanmasına yol açabiliyor.

Kaplama Banyosu Isıtıcıları Modelleri

Elektroliz işleminde ihtiyaç duyulan su ısıtıcı rezistanslarından  kaplama banyosu ısıtıcıları, test edilen yaygın elektriksel parametre olarak “yüzey izolasyon direnci” (SIR)’ni baz alır. Ölçüm, kaplama öncesi ve sonrasında zor koşullara maruz kaldıktan sonra gerekli izolasyon seviyesini sağlamaya başlar.

Kaplama Banyosu Isıtıcıları

Kaplama banyosu ısıtıcıları bakır, sülfat, alüminyum ve benzeri maddelerin kimyasal süreçlerinde ısıtma elemanı olarak iş yapar. Farklı boyutlarda üretilmekte olan kaplama banyosu ısıtıcıları mevcuttur. Kuvars cam tüp, paslanmaz çelik ve titanyum gibi malzemelerden yapılan rezistanslar günümüzde en fazla tercih edilen kaplama banyosu ısıtıcısı modelleri arasındadır.

Ser Rezistans olarak sizlere farklı boyutlarda kaplama banyosu ısıtıcıları sunuyoruz. Hava rezistansı ve özel tank rezistanslarımız da ihtiyaç halinde sahip olabileceğiniz modellerimiz arasında yer alıyor.

Dünya kalite standartlarında üretilen Mikalı Isıtıcı ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olun. 

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza