Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Köşeli Tip Kanal Isıtıcılar
Köşeli Tip Kanal Isıtıcılar
Köşeli Tip Kanal Isıtıcılar

Köşeli tip kanal ısıtıcılar; havayı ısıtması talep edilen odalara dağıtmanın önüne geçerek ısıtmaya devam eden elemanlar olarak karşınıza çıkar. Bu ürünler dirençten (bobin) elektrik akımı geçirirken ısı oluşumu meydana getirir. İçeriden geçen hava, bobinlerde bulunan ısıyı emer ve bunu takiben kanallar aracılığıyla odalara transfer sağlanır. Hat içi elektrikli köşeli tip kanal ısıtıcılar; alan ısıtıcıları, ek ısıtıcılar ve birincil ısıtma uygulamaları için avantajlı olan kompakt sistemler olarak bilinir. Ser Rezistans güvencesiyle üretilen ve kullanım alanlarına uygun özelliklere sahip olan bu ürünler kullanıcılara birçok ayrıcalıklı imkân sunar. Bu ürün grubunu değerlendirerek Ser Rezistans sayesinde tek tıkla satın alabilirsiniz.

Kanal tipi elektrikli ısıtıcılar; havalandırma sisteminde son ısıtıcı olarak ya da taze hava sistemlerinde dış havayı ısıtma işlemini gerçekleştirmek amacıyla kullanılır. Ayrıca ısı geri kazanım cihazlarında ek bir ısıtma ihtiyacını karşılamak için taze hava üfleme çıkışına takılması mümkündür. Ser Rezistans, iki farklı kanal tipi elektrikli ısıtıcıyı müşterilerine sunar. Köşeli tip kanal ısıtıcılar ve yuvarlak tip kanal ısıtıcılar, sahip olduğu işlevsel tasarımları itibarıyla farklı alanlarda kullanım için son derece uygundur. Standart ölçülerin dışında özel üretim taleplerini de sorunsuz şekilde gerçekleştiren firmamız için öncelikli olan ihtiyaçlarınıza zamandan ve nakitten tasarruf sağlamanıza neden olacak ürün tedariğini sağlamaktır.

Köşeli Tip Kanal Isıtıcılar Nerede Bulunur?

Köşeli kanal tip ısıtıcılar; üretim tesislerinde, okullarda, ofis binalarında ve farklı birçok alanda rahatlıkla kullanılabilir ürünlerdir. Kanal ısıtıcıların takılmasıyla beraber değiştirme işlemi son derece kolaydır. Ancak uzman bir personel tarafından kurulum işleminin gerçekleştirilmesi ürünün uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Bu anlamda montaj, spiral kanallara standart bir bağlantı kullanılarak her iki yönde hava akışı sayesinde gerçekleştirilebilir.

Köşeli Tip Kanal Isıtıcılar Nasıl Seçilir?

Köşeli tip kanal ısıtıcıları tercih ederken müşterilerin öncelikle ihtiyaçlarını belirlemek ve buna uygun bir seçim yapması tavsiye edilir. Aksi takdirde ihtiyacı olan ürünü tercih etmekte zorlanmak ile kalmayıp hem zamandan hem de nakitten zarar edilebilir.

Bu ürünleri satın alırken dikkat edildiği kadar, yedek parça tercihi sırasında da özenli davranmak gerekir. Bu cihazlar; güç, akım ve boyut değerlerine göre özel olarak tasarlandığı için, aynı model ya da aynı özelliklere sahip olan yedek parçaların tercih edilmesi olmazsa olmazdır.

Köşeli tip kanal ısıtıcılar; klima sistemlerinde son ısıtıcı olarak ya da taze hava sistemlerinde dış havayı ısıtmak amacıyla kullanılan son derece işlevsel ürünlerdir. Ayrıca ısı geri kazanım cihazlarına ek olarak ısıtma ihtiyacını karşılamak için taze hava üfleme çıkışına takılması mümkün olabilir. Ser Rezistans; kanal tipi ısıtıcılar için talep edilen kanal ölçülerine göre verilecek olan hava debisi ve ısıtılacak alana göre esnek çözüm önerileri sunan profesyonel bir firmadır. Firmamız bünyesinde satışa sunulan kanal tipi ısıtıcılar, istenilen her şekil ve güçte ön ısıtıcı, orta ısıtıcı ve son ısıtıcı olarak kullanılabilir. Birçok işlevi yerine getiren bu ürünlerin ana ısıtıcı faktörü olarak kullanılmasında bir sakınca yoktur. Ser Rezistans köşeli tip kanal ısıtıcılar, istenildiğinde otomasyonsuz istenildiğinde otomasyonlu (Kartlı, mekanik) olarak en önemli projelerinizde etkili bir çözüm ortağı olarak kullanılabilir.

Köşeli Tip Kanal Isıtıcılar Özellikleri

Isıtıcılar, nesneleri ya da ortamları belli bir sıcaklığa ulaştırmak ya da sıcaklığı korumak amacıyla kullanılan ürünlerdir. Soğuk hava koşullarında ya da belli uygulamalarda gerekli olan sıcaklık seviyesini elde etmek için bu ürünler çok önemli bir noktada yer alır. Bu yüzden başta evler olmak üzere, endüstriyel tesislere kadar çok geniş bir yelpazeyle kullanıcıyla sunulurlar.

Isıtıcı çeşitlerinin kullanım alanları da doğal olarak çok geniştir. Evlerde, ev tipi ısıtıcı iç mekânları belli bir sıcaklık seviyesine kavuşturmak amacıyla kullanılır. Bu ürünler, elektrik enerjisiyle çalışan ısıtıcı modelleri olabilir. Sanayi tipi ısıtıcı modelleri ise sanayi alanlarında kullanılmak üzere tasarlanır. Endüstriyel süreçlerde ve bu testislerde sıcaklık kontrolünü sağlamak ve ısıtmayı sağlamak için çeşitli tiplerde endüstriyel ısıtıcılar kullanılabilir. Köşeli tipi kanal ısıtıcılar ise bu ürünlerden biri olarak birçok kullanıcının ısınma ihtiyacına yanıt verir.

Havalandırma sistemlerinde dış havayı ısıtmak amacıyla kullanılabilen kanal tipi ısıtıcıların bilinen birçok farklı özelliği vardır. Havayı sadece günün belli saat aralıklarında ya da sıcaklıklar daha önce ayarlanmış olan bir değerin altına düştükten sonra ısıtma üzerine programlanmasında bir sakınca yoktur. Klima kontrol sistemlerinden alınan değerlere uygun olacak şekilde bu ısıtıcılar, otomatik olarak açılıp kapatılarak optimum sıcaklığı korumayı mümkün hale getirir.

Söz konusu olan bu özellik, havalandırma sistemlerinde son ısıtıcı olarak enerji verimliliği sağlayan bir performans sergileyebildiğine dair önemli bir işarettir. Bu yüzden Ser Rezistansa bünyesinde satışa sunulan köşeli tip kanal ısıtıcı ürünlerin çevre dostu olduğu söylenebilir.

Bu ürünlerin imalat süreleri, genel olarak özel üretim olmasından kaynaklı çok daha uzun sürebilir. Ancak Ser Rezistans le sunulan köşeli tip kanal ısıtıcılar güçlü stok imkanı ile kısa süre içerisinde adrese teslim edilir.

Köşeli Tip Kanal Isıtıcı Fiyatları

Isıtıcıları kullanmadan önce kullanım kılavuzunun tamamının okunması çok önemlidir. Bu sayede ürünü verimli ve güvenilir şekilde kullanma konforunu yakalayabilirsiniz. Özellikle güvenlikle alakalı yer alan bilgilerin hepsine dikkat etmek gerekir. Elektrik çarpması, yangın gibi hayati risk taşıyan durumlar için önemli prosedürlere uygun olan detayların hepsi tek tek incelenmelidir.

Gelişmiş teknoloji sayesinde tasarlanan ve Ser Rezistans güvencesiyle cazip fiyat seçenekleriyle sahip olabileceğiniz köşeli tip kanal ısıtıcılar sizlere sunulur. Ürünlerin teknik özellikleri ve fiyat aralıkları hakkında detaylı bilgi almak istediğinizde alanında uzman ekibimizle irtibat kurabilirsiniz. Ekibimiz sizlere aynı zamanda ürün tercihi konusunda zorlandığınız konularla alakalı teknik destek verecektir.

Ürün tercihi yaparken modellerin gün içerisinde ne kadar çalışacağı mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Aynı zamanda bazı üreticilerin tasarım konusundaki farklı dikkat çekici ürünler geliştirmesi ürünlerin görsel bütünlüğüne özen gösteren kullanıcılar için son derece önemlidir. Bu yüzden öncelikle ihtiyaçlar belirlenmeli ve sonrasında farklı firmalar arasında kıyaslama yapılarak en kaliteli üretimlere imza atan Ser Rezistans kalitesi deneyimlenmelidir.

Ürünlerin boyutu, teknik özellikleri ve modelleri gibi aklınıza takılabilecek olan tüm konularda ekibimiz sizlere destek vermek için hazırdır. Ser Rezistans dünyasında kalite odaklı üretilen köşeli tip kanal ısıtıcılar ile ısınma ihtiyacını en güvenli şekilde karşılayabilirsiniz. 1. Sınıf kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ürünlerle enerji tasarrufu sağlayabilir ve kullanım alanlarına uygun ısınma ihtiyacını giderebilirsiniz.

Köşeli tip kanal ısıtıcı fiyatları; kullanım alanına uygun tasarım özelliklerine ve firma seçimine göre farklılık gösterir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri firma tercihidir. Isıtıcı ve rezistans üretimi konusunda alanında başarısını ispat etmeyi başaran Ser Rezistans; üst düzey kalite standartlarında ürün tedariği ile müşterilerin beklentilerini karşılayan bir firmadır. Uzun yıllardan bu yana sektörde fark yaratan çalışmalara imza atan firmamız, hayat kolaylaştıran ürünler sayesinde her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam eder.

Ser Rezistans, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak buna uygun üretimler yaparken, rezistans konusunda rakip firmalarına göre fark yaratan nitelikli tasarımlarla dikkat çeker. Bu sayede kaliteli üretilen bu ürünleri uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanmak mümkün hale gelir. Sizde Ser Rezistans kalitesini hemen yaşamak ve içinde bulunduğunuz sektörde uzun vadede başarı yakalamak için beklentileri karşılayan ürün tedarikine göz atmak için web sitemizde bulıunan iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Çizimler

pdf_btn.png

Benzer Ürünler
Online Mağaza