Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Ser Rezistans olarak sizlere sunmakta olduğumuz dış mekan ısıtıcıları herhangi bir şekilde hava akımından etkilenmemektedir. Basınçlı gaz ve tüp saklama gibi dertlerden sizleri kurtarabilecek olan ısıtıcılarımız tamamen çevre dostu olarak üretilmektedir. Dış mekan ısıtıcılarımızda karbon monoksit ve nitrojen oksit gibi salınımlar yoktur.

Dış mekanlarınızı ısıtırken aynı zamanda mekandaki havanın temiz kalmasını istiyorsanız ortamınıza hiçbir şekilde koku yaymayacak özelliklere sahip olan dış mekan ısıtıcılarımıza göz atabilirsiniz.

Infrared teknolojisi ısıtıcılarımız elektrik ile çalışırken sizlere enerji tasarrufu da sağlar. Sessiz bir şekilde mekanlarınızı ısıtan ürünlerimiz gürültü yapmaz. Dış mekanlarınızın ısıtılmasında ekonomik çözümler arıyorsanız ısıtıcı ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Isıyı anlık olarak dışarıya vermeyi başaran Infrared ısıtıcılar dış mekanlarınızın ön ısınma için harcadığı süreyi tamamen ortadan kaldırmaktadır. Otomatik olarak kapanabilecek özelliklere sahip olan ısıtıcılarımız böylelikle enerji tasarrufu da elde edebilmenizi sağlar.

İşletmelerinizin dış mekanlarını dilediğiniz ısıya göre ısıtabileceğiniz ısıtma sistemlerimiz sayesinde müşterilerinizin de mekanınızda daha uzun süre boyunca vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

1. sınıf kalitede malzemelerden üretilmekte olan dış mekan ısıtıcıları fiyatları ile de sizlere pratik ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Dış mekan ısıtıcılarımızın fiyatları ile ilgili güncel bilgilere ulaşmak istiyorsanız iletişim numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere ilgili iletişim adreslerimiz üzerinden kesintisiz bir şekilde hizmet ve destek sunmaktayız. Aklınıza takılan tüm sorularda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Fabrika ısıtma sistemlerimiz hakkında da bilgi alabilmek için bir önceki yazımız olan fabrika ısıtma sistemleri yazımıza göz atabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza